Ahmet Narinoğlu'ndan polis kontrol noktasını ziyaret etti

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, 2018'e Karamürsel'in huzur ve güven içinde girmesi için alınan önlemleri yerinde denetledi.

Ahmet Narinoğlu'ndan polis kontrol noktasını ziyaret etti Bölgesel

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, 2018'e Karamürsel'in huzur ve güven içinde girmesi için alınan önlemleri yerinde denetledi. 

Karamürsel Emniyet Müdürü Okan Tekin tarafından ilçede 12 Kontrol noktası ve 45 Polis ile alınan önlemleri yerinde inceleyen Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, son olarak, Kayacık Mahallesi D-130 Karayolu üzerinde bulunan polis kontrol noktasına giderek, İlçe Emniyet Müdürü Okan Tekin'den bilgi alarak ziyarette bulundu.

Ülke genelinde, güvenlik güçlerinin denetimlerinin sıklaştırıldığını belirten Narinoğlu, oluşturulan asayiş kontrol noktalarında, durdurulan araçlarda bulunan vatandaşların kimlik sorgulamaları yapıldığı ve araçların da trafik yönünden oluşabilecek sıkıntıların incelendiğini söyledi.

Karamürsel'in huzuru için tam kadro sahalardayız.Güvenlik güçlerinin, vatandaşların huzur ve güvenliği için 24 saat görev başında olduğunu ifade eden Kaymakam Narinoğlu, "Amacımız, hem ilçemizin, hem de bölgemizin güvenliğini ve huzurunu  sağlamaktır. Bu çalışmalarda fedakarca görev alan güvenlik güçlerimize çok teşekkür ediyorum. Kazasız, belasız hayırlı görevler diliyorum. Aynı zamanda, bu faaliyetlerimizde bizlere destek olan halkımıza da çok teşekkür ediyorum." diyerek Emniyet Müdürü Okan Tekin'den yapılan kontrol ve uygulamalar hakkında bilgi aldı.

KARAMÜRSEL MHP ZİYARET ETTİ

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu'nun ziyareti sırasında, kontrol noktasına gelen Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanı Çetin Öksüz ve yönetimi ilçenin huzuru için görev yapan polis teşkilatını ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladılar.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom