Son model Mercedesi ticari taksi yaptılar

Karamürsel'de ticari taksi işletmeciliği yapan Emin Kocabaş son model Mercedes marka bir otomobil alarak Karamürsel halkının hizmetine sundu.

Son model Mercedesi ticari taksi yaptılar Yaşam

Karamürsel'de ticari taksi işletmeciliği yapan Emin Kocabaş son model Mercedes marka bir otomobil alarak Karamürsel halkının hizmetine sundu.
Karamürsel Acar Taksi her geçen gün durağını son model araçlarla yenilemeye devam ediyor. 
Son olarak Karamürsel'de bir ilke imza atan Acar Taksi durağı, son model bir Mercedes ile ilçe halkına hizmet vermek için son noktayı koydu.
Gazetemize bilgi veren Hakan Arıtar ilçede taksiciliğe başka bir boyut kazandırmak için ilçe genelinde bulunan bütün taksi durakları kolları sıvadı ve mümkün olduğunca araçlarını yeniliyerek Karamürsel halkına en kaliteli hizmeti vermek için araçlarını yeniledi.
Bizlerde Acar Taksi durağı olarak neredeyse bütün araçlarımızı yenileyerek ilçe halkına en kaliteli hizmeti vermek için gece, gündüz çalışıyoruz dedi.


SON MODEL MERCEDES
Acar Taksi durağında son model Mercedes Marka aracı gören vatandaşlar ilçede bu denli güzel bir hizmetin verilmesinden çok memnun olduklarını dilegetirirken, araç sahibi Emin Kocabaş bu aracı alırken tek gayem hem durağımızın ismini tüm Karamürsel'e duyurmak, hemde ilçe halkına en kalitali hizmeti vermek için böyle bir araç aldım. Aracımıza binen bir çok vatandaş daha önce böyle son model bir araca ticari taksi olarak hiç binmediklerini ve böylebir hizmet sunduğumuz için çok memnun olduklarını söylemeleri, beni çok mutlu ediyor dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom