Serpil Yılmaz hız kesmeden yola devam ediyor

Başarılı isim Serpil Yılmaz hız kesmeden yola devam ediyor.AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz 13 Ocak’ta yapılacak olan AK Parti Kadın Kolları

Serpil Yılmaz hız kesmeden yola devam ediyor Siyaset

Başarılı isim Serpil Yılmaz hız kesmeden yola devam ediyor.AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz 13 Ocak’ta yapılacak olan AK Parti Kadın Kolları’nın kongresi hakkında il binasında bir basın açıklaması gerçekleşti. Basın açıklamasını kadın kolları teşkilatının yanı sıra İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’da yer aldı. Açıklamada konuşan Ceyhan, “Serpil Hanımla yaklaşık 1,5 yıldır çalışıyoruz.

Hem enerjisi hem de kadılara verdiği pozitif enerjiye ekip olarak yükselttiğini gördük. Kendi şahsi kanaatimizde kendisiyle devam etme yolunda bir sıkıntı görmedik. İnşallah bir aksilik bir problem olmadan görevine devam edecek” dedi.  

SORUNSUZ BİR BAŞKANLIK 

Açıklamada öncelikli olarak söz alan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Biliyorsunuz AK Parti olarak Kocaeli ve Türkiye’de kongre süreçlerinin ilk ayağı olan ilçe kongrelerimizi tamamladık. 12 ana kademe, 12 kadın ve 12 gençlik kolları kongrelerimizi en ufak bir sıkıntıya mahal vermeden tamamlamış olduk.

Planladığımız gibi aralık ayının sonuna kadar kongrelerimizi tamamladık. Ufak tefek konular hariç olmak üzere hamdolsun bu günlere geldik. Sürecin ikinci önemli ayağı il kongreleri. AK Parti’nin kongre sürecinin bitirmiş olacağız. 3 il kongremizin planlamasını kendi içimizde değerlendirdik” şeklinde konuştu.  

KONGRE HAZIRLIKLARI TAMAM

Ceyhan, “Sayın Cumhurbaşkanımız Kocaeli kongremizi bir hafta sonra yapıyoruz dese bizim için bir sıkıntı olmaz hazırlıklarımız tamamlanmış durumda. Kadın kollarımızın kongremsini 13 Ocak’ta yapacağız.  Gençlik kollarımız da 27 Ocak’ta tamamlamış olacağız. Serpil Hanımla yaklaşık 1,5 yıldır çalışıyoruz. Hem enerjisi hem de kadılara verdiği pozitif enerjiye ekip olarak yükselttiğini gördük.

Kendi şahsi kanaatimizde kendisiyle devam etme yolunda bir sıkıntı görmedik. İnşallah bir aksilik bir problem olmadan görevine devam edecek. Kendisine şükranlarımı sunuyorum. Kadınlar bizim en büyük dinamik gücümüz” ifadelerini kullandı.Ceyhan’ın ardından söz alan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, “AK Parti davasının bir neferi olmak gururdur. Teşkilat çalışmaları denince Türkiye’ye damga vurmuş bir çıta göz önüne alındığında görevimizin zorluğu ortaya çıkmaktadır. Siyasetin ana amacı millete hizmettir.

Bizler çalışmalarımız başlamışken birileri vatana ihanet etmek için çaba sarf ediyormuş. Göreve yeni başlamışken darbe girişimine şahit olduk. 29 gün boyunca demokrasi nöbetlerinde alanı terk etmedik. Tüm kadrolarımızla sahada çalışmalarımızı yaptık. 21 Eylül’de Kartepe’de kongrelerimize başlayıp 29 Aralık’ta Gebze’de tamamladık” dedi.  

HIZ KESMEDEN YOLA DEVAM EDECEĞİZ

“Kadının karar alma mekanizmasında daha fazla yer almasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız” diyen Serpil Yılmaz sözlerini, “Bugün göreve gelmemizin üzerinden 633 gün geçmiş. Kolay bir süreç değildi bizim için. 13 Ocak’ta il kadın kolları kongremizi yapacağız. Genel merkezimizin teveccühüyle tekrar il kadın kolları başkanlığına aday gösterildim. Hasan Gemici Spor Salonu’nda kongremizi yapacağız. Tüm STK temsilcileri ve kadınlarımızı kongremizdeki coşkuyu paylaşmak için davet ediyorum. Durmak yok, yola devam” ifadeleriyle sonlandırdı. 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom