Vatan Partisi, Karamürsel İlçe Başkanlığını açtı

Vatan Partisi, Karamürsel İlçe Başkanlığı’nı açtı İşçi Partisi’ni kapatarak, Vatan Partisi’ni kuran Doğu Perinçek, tüm illerdeki örgütlenmesini hızlı bir şekilde sürdürüyor. İşçi Partisi’ni kapatarak, Vatan Partisi’ni kuran Doğu Perinçek, tüm illerdeki örgütlenmesini hızlı bir şekilde sürdürüyor. Vatan Partisi Kocaeli Örgütü de ilçe örgütlerinin açılışlarını tek tek yapıyor. Bu kapsamda Karamürsel İlçe Başkanlığı’nın açılışını davullu zurnalı gerçekleştirdi. Sibel Fitoz Çelik’in ilçe başkanı olduğu ilçe örgütü, Camiatik Mahallesi Atatürk Caddesi Baş İş Hanı Kat: 3 adresinde hizmete girdi.

Vatan Partisi, Karamürsel İlçe Başkanlığını açtı Siyaset

Vatan Partisi, Karamürsel İlçe Başkanlığı’nı açtı

İşçi Partisi’ni kapatarak, Vatan Partisi’ni kuran Doğu Perinçek, tüm illerdeki örgütlenmesini hızlı bir şekilde sürdürüyor.

İşçi Partisi’ni kapatarak, Vatan Partisi’ni kuran Doğu Perinçek, tüm illerdeki örgütlenmesini hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Vatan Partisi Kocaeli Örgütü de ilçe örgütlerinin açılışlarını tek tek yapıyor. Bu kapsamda Karamürsel İlçe Başkanlığı’nın açılışını davullu zurnalı gerçekleştirdi. Sibel Fitoz Çelik’in ilçe başkanı olduğu ilçe örgütü, Camiatik Mahallesi Atatürk Caddesi Baş İş Hanı Kat: 3 adresinde hizmete girdi.

Açılış da konuşma yapan Karamürsel İlçe Başkanı Sibel Fitoz Çelik, ‘açılışa katılan 11 milletvekili adaylarına ve partili partisiz herkese teşekkür etti, daha sonra Ulusal Kanal Program Yapımcısı, Kocaeli Vatan Partisi 2. sıra milletvekili adayı Gülgün Feyman Budak yaptığı konuşmada, ‘Türkiye’mizi yeniden Atatürk Devrimi temelinde, bağımsızlığa, birliğe, bütünlüğe, aydınlığa, zenginliğe, varlığa ve dirliğe kavuşturmak için Atatürk’te birleştik, Türk bayrağı altında Vatan Parti’sinde toplandık, toplanıyoruz. Parolamız; ‘Vatan, işaretimiz, Namus ve Emek’tir, Bizler Atatürk’ün partisini geri istiyoruz ve de CHP’yi tanımıyoruz, 6 oku hayata geçirecek CHP’nin yanındayız, bizler şimdi o 6 oku sahiplendik ve laik olduğu yere asıyoruz dedi.

Açılışa Vatan Partisi Milletvekili adayları Cenap Yener, Gülgün Feyman Budak, Mehmet Kemal Boran, Ayşen Tanrıkulu, Orhan, Kadıoğlu, Abdullah Aksu, Dilek Yalınay, Binnur Ayhan, Kadir Doğan, Recai Alkan, Yıldız Çaypınar, Kocaeli İl Başkanı Neval Sağdıç, Karamürsel İlçe Başkanı Sibel Fitoz çelik, yönetimi İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom