İsmail Yıldırım'dan Başbakan Yıldrım'a örnek olacak bir hareket

AK Partili Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yeni göreve atanan İyi Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Baş’ı ziyaret etti.

İsmail Yıldırım'dan Başbakan Yıldrım'a örnek olacak bir hareket Siyaset

AK Partili Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yeni göreve atanan İyi Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Baş’ı ziyaret etti. Yıldırım’ın bu ziyareti AK Partili çevrelerde nasıl değerlendirilecek merak ediliyor.

Bazı kesimler ise İsmail Yıldırım'ın bu hareketinin Başbakan Binali Yıldırım'a bile örnek olması gereken bir hareket olduğu konuşuluyor.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım İyi Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Baş ve yönetimini ilçe binasında ziyaret etti. Kısa bir süre önce yapılan atamayla Karamürsel İYİ Parti ilçe başkanı olan Mehmet Baş’ı ziyaret eden Yıldırım meclis üyeleri  Ahmet Bilici, Recep Özbakır ve Ak Parti Karamürsel ilçe başkanı Recep Demirel ile birlikte yaptığı bu ziyareti AK Parti kulislerinde nasıl değerlendirileceği merak ile ediliyor. Belediye Başkanı Yıldırm'ın İyi Parti Teşkilatına yaptığı bu ziyaret Türkiye'de AK Parti'nin İyi Parti'ye yapılan ilk ziyareti olarak değerlendiriliyor.    

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom