Karamürsel'de o mahallelerde 9 saat eletrik yok

SEDAŞ, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Karamürsel'de Pazartesi günü planlı şekilde elektrik kesintilerinin uygulanacağını duyurdu.

Karamürsel'de o mahallelerde 9 saat eletrik yok Yaşam

SEDAŞ, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Karamürsel'de Pazartesi günü planlı şekilde elektrik kesintilerinin uygulanacağını duyurdu.

SEDAŞ tarafından yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Karamürsel ilçesinde planlı elektrik kesintileri meydana gelecek. SEDAŞ'tan yapılan çıklamaya göre 8 Ocak Pazartesi Karamürsel'in  bazı yerlerinde günün belirli saatlerinde elektrik kesintileri yaşanacak.

Karamürsel

Saat 09.00-18.00: Valideköprü Mah., Semetler Köyü, Çamdibi Köyü, Fulacık Köyü, Kızderbent Köyü

SEDAŞ'TAN UYARI

SEDAŞ'tan yapılan açıklamada, "Çalışmanın daha erken saatlerde sona ermesi ​durumunda, siste​me kesinti bitiş saatinden daha erken elektrik verilebilir. Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınız​ı lütfen devre dışı bırakınız. Tüketicilerimizin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan tüketicilerimiz kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır" denildi. Kesintilerle ilgili detaylı bilgi için SEDAŞ'ın Planlı Kesintiler bölümüne bakabilirsiniz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom