Karamürsel'de facia geliyorum diyor

Karamürsel Belediyesi Kent Estetiği projesi kapsamında, Cumhuriyet caddesinde bina ve iş yerlerini iyileştirme çalışmaları başlatmıştı.

Karamürsel'de facia geliyorum diyor Bölgesel

Karamürsel Belediyesi Kent Estetiği projesi kapsamında, Cumhuriyet caddesinde bina ve iş yerlerini iyileştirme çalışmaları başlatmıştı. Bu çalışmada Cumhuriyet caddesi üzerinde bulunan iş yerlerinin üst tarafına yapılan sundurmaların içine plastik çiçeklerin konulması yaşanabilecek bir faciaya davetiye çıkarta bileceği iddia edildi.


BU ÇİÇEKLER BİR YANARSA KİMSE SÖNDÜREMEZ
Sundurmaların içine konulan plastik çiçekler görsel olarak ilçeye bir estetik katmış olsada bu pilastik çiçeklerin herhangi bir şekilde alev alması ilçe merkezinde büyük bir yangına sebep olabileceği bildirildi.


BİNALARDAN SÖNMEMİŞ SİGARA ATIYORLAR
İlçe merkezinde bulunan bir çok binada oturan ve iş yeri olan yerlerden, sönmemiş sigaraların sundurmaların üzerine atıldığı, sundurmaların içine plastik çiçek yerleştirilince bu çiçeklerin alev alması halinde büyük bir yangın çıkabileceği iddia edildi.


YANGIN ÇOK ÇABUK BÜYÜYEBİLİR
Sundurmaların altına konulan plastik çiçeklerin bir şekilde tutuşarak yanması halinde bütün caddeyi alev alabileceği ve yangının söndürülmesinin çok zor olabileceği, Karamürsel Merkezde çok büyük bir yangına davetiye çıkarılabileceği iddia edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom