KARAMÜRSEL İSTİŞARE PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kocaeli Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın ÜNLÜ ve İl yönetiminin katılım sağladığı istişare programında KARAMÜRSEL MHP seçime hazır olduğunu;

KARAMÜRSEL İSTİŞARE PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİ Siyaset

Kocaeli Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın ÜNLÜ ve İl yönetiminin katılım sağladığı istişare programında KARAMÜRSEL MHP seçime hazır olduğunu; şimdiden hazırladığı seçim sandık sorumluları listesi ve kültür merkezini doldurup taşıran hazirun ile ispatladı. Konuşma yapan Sandık görevlileri, Etkili Seçim Görevlileri; Muhammet Enes DEMİRAL, Ali Samet ÖZAL, Mehmet Yaşar ERDAL, Fuat YILDIZ, Nursu KURTTEPE, Nisa ÖNER, Saniye AKSOY, Cevat SARI, Ereğli Güzelkıyı okul sorumlusu İsmail EŞİYOK, İlçe başkan vekili Hüseyin PARLAK bilgi verdi. Karamürsel MHP belediye meclis üyesi Selman AÇIK meclis çalışmalarını ve verdiği önergeleri halkımız ve partili vatandaşlarımıza aktardı.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevgi ÇAMSU konuşmasında Kadın kollarının gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği programlar ile alakalı konuşma yaparak haziruna saygılarını sundu. İlçe Başkanı Çetin ÖKSÜZ Karamürsel MHP teşkilatının göreve geldiği günden bugüne gerçekleştirdiği çalışmaları ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin ülkemiz için olan önemini haziruna konuşması ile aktardı. İl Başkanı Aydın ÜNLÜ konuşmasında haziruna seslenerek ESG’nin önemine, sandık görevlileri ve okul başkanlarının önemine vurgu yaparak MHP’nin seçime hazır olduğunu “ Ya Ülkücüler Devletleşecek yada Devlet Ülkücüleşecek “ diyerek Devlet BAHÇELİ’nin “önce devletim ve milletim sonra partim ve ben“ sözlerini hatırlatarak konuşmasını sonlandırdı. Program sonunda yüz (100) yeni parti üyesine rozet takılarak haziruna taktim edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom