Vatandaş korkudan alt geçitten geçemiyor!

Karamürsel merkezde bulunan ve bir çok vatandaşın kullanmak zorunda olduğu, alt geçit aydınlatma olmadığı için zifir karanlık olması nedeni ile bir çok vatandaş buradan geçemiyor.

Vatandaş korkudan alt geçitten geçemiyor! Bölgesel

Karamürsel merkezde bulunan ve bir çok vatandaşın kullanmak zorunda olduğu, alt geçit aydınlatması sürekli olarak arıza yaptığı ve düzgün bir şekilde çalışmadığı için zifir karanlık olması nedeni ile bir çok vatandaş buradan geçemediğini, özellikle geç saatte işten dönen bayanların merkez ışıklara gidip buradan karşıya geçip, tekrar betonyola kadar yürüdükten sonra evlerine gidebildiklerini bildirdiler.

Gazetemize ulaşarak, çektikleri fotoğraflar ile şikayette bulunan vatandaşlar, alt geçitin sürekli olarak aydınlatılması için acil bir çözüm bulunmasını istediler.


DEFALARCA ŞİKAYET ETTİK
Özellikle betonyol mevkiinde oturan vatandaşlar, defalarca alt geçitin ışıklarının yanmadığı, çok karanlık olduğu için buradan geçmekten korktuklarını, uyuşturucu ve alkol kullanan kişilerin buraları mesken ettiğini söylememize rağmen kimsenin sesini çıkarmaması ve sorunu çözmediği bildirildi. Vatandaşlar yetkilileri göreve davet etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom