Büyük ihmal az daha, can alıyordu!

Üst geçidin üzerine alelade reklam yapmak için kurulan sistem az daha can alıyordu.

Büyük ihmal az daha, can alıyordu! Bölgesel

Üst geçidin üzerine alelade reklam yapmak için kurulan sistem az daha can alıyordu.
Olay Karamürsel 4 Temmuz mahallesi, Amiral caddesi D-130 Karayolu üzerinde bulunan üst geçide yapılan reklamlamları, aydınlatmak için kurulan elektrik tesisatı geçtiğimiz gün az daha bir can alıyordu.
Üst geçidin iç tarafına alelade bırakılan ve uçları açık olan elektrik kabloları yağmurun yağması ile üst geçidi kullanan bir vatandaşı az daha öldürüyordu! Elektrik akımından son anda yere düşerek kurtulduğunu belirten vatandaş, başka biri daha çarpılmadan hemen önlem alınması gerekiyor diyerek yetkililere seslendi.


KİMİ KİME ŞİKAYET EDECEĞİZ!
Elektriğin çarptığı vatandaş başından geçenleri anlatırken, kimi arasak başkasına yönlendiriyor! Biz ora ile ilgilenmiyoruz diyerek başından atıyor! Eğer bu kablolar metal üst geçide tamamen temas ederse büyük bir facia yaşanabileceğini ve biran önce önlem alınması gerektiğini dile getirdiler.

 


BİRİSİ SESİMİZİ DUYSUN!
Açıkta olan bu kablolar için biran önce önlem alınması gerektiğini belirten vatandaşlar, umarız birileri sesimizi duyar ve reklam yapmak uğruna burada yaşanması muhtemel bir facianın önüne geçerler diyerek yetkililere seslendiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom