İBRAHİM KARAOSMANOĞLU, TABURCU OLDU

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu taburcu edildi.

İBRAHİM KARAOSMANOĞLU, TABURCU OLDU Siyaset

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, geçirdiği üst solunum yolu enfeksiyonu sebebiyle dün Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne yatırılmıştı. Burada tedavi gören ve geceyi hastanede geçiren Başkan Karaosmanoğlu bugün taburcu edildi.

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun (KYK) ''Tematik Kış Kampları'' açılış törenine katılmak üzere bugün Kocaeli'ye gelen Bakan Bak, rahatsızlığı nedeniyle dün Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti.

Ziyaret çıkışında açıklama yapan Bak, ''İbrahim ağabeyi ziyaret ettik. Gerçekten ağır gribal enfeksiyon geçiriyor ama toparlamış. Kendisini çok severim, spor adamıdır. Ortak projelerimiz var, büyüğümüz, ağabeyimiz. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. İyi maşallah, iyi gördüm'' dedi. Bakan Bak'ın yanında AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar da Başkan Karaosmanoğlu'na ziyarette bulunmuştu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom