Minik yazarlar, başkanı ziyaret etti

Minik yazarlar, başkanı ziyaret etti Karamürsel Haber

Karamürsel'in masal yazan minik yazarları başkanı ziyaret ederek, kitap çıkarma sevinçlerini ilk önce Başkan’la paylaştılar.

Karamürsel Amiral İlkokulu 4/B sınıfı öğrencileri Belediye Başkanı Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Proje kapsamında bir masal kitabı yayınlamayı düşünen çocuklar yaptıkları açıklamada, “Hepimiz hayal gücümüzü kullanarak, günlük yaşam ile etkileşim içerisinde masallar yazdık.

Bu masalları bir kitapta toplayıp yayınlamayı, okul kütüphanelerine hediye etmeyi düşünüyoruz. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde de bir internet ortamında blogger açarak masalları paylaşacağız” şeklinde konuştu.
Başkan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirleterek; “Kitap okumak sizlerin yaşlarınızda yapabilecek en güzel etkinliklerden biriyken, hepiniz masal yazmaya başlamışsınız. Sizler beni şaşırtarak memnun ettiniz. İnanıyorum ki geleceğimiz emin ellerde olacak. Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.

Yıldırım ayrıca projenin içerisinde olup kendisini ziyaret eden öğrencilerden Ceren Gedikli, Tuana Karslı, Beste Yörenti, Sıla Danacı, Hanife Sude Öksüz, Buğra Emir Erdoğan, Sevdenaz Şahin, Ecrin Tosun ve Ebrar Gülbaş’ı tebrik ederek başarılarının devamlarını diledi. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom