Karamürsel İdmanyurdu bir büyük yetenek daha çıkarıyor

Karamürsel İdmanyurdu, Türk futboluna bir yeni yetenek daha kazandırıyor. Karamürsel'de alt yapısından yetiştirdiği bir çok futbolcu ile adını sık, sık duyuran Karamürsel İdmanyurdu futbol takımı

Karamürsel İdmanyurdu bir büyük yetenek daha çıkarıyor Spor

Karamürsel İdmanyurdu, Türk futboluna bir yeni yetenek daha kazandırıyor. Karamürsel'de alt yapısından yetiştirdiği bir çok futbolcu ile adını sık, sık duyuran Karamürsel İdmanyurdu futbol takımı yine ilçede bir ilke imza atarak, bir başarılı transfer için daha kolları sıvadı.

Karamürsel İdmanyurdu 2006 yaş grubunda oynayan ve büyük kulüplerinde dikkatini çeken, Karamürselli Muhammet Alkan, geçtiğimiz  gün Beşiktaş’ın davetlisi olarak Nevzat Demir Tesisleri’ne gitti ve takımla birlikte antrenmana çıktı. Oynadığı futbol ve gösterdiği performans ile  herkesin dikkatini çeken Muhammet Alkan için yakın bir zamanda haber gelmesi bekleniyor. Şimdi Karamürsel İdmanyurdu ve Muhammet Alkan, Beşiktaş Spor kulübünden gelecek güzel haberi bekliyorlar.

Karamürsel İdmanyurdu spor kulübü daha önceki zamanlarda gerek Türk futboluna, gerekse avrupaya gönderdiği yeni yetenekler ile gerek il genelinde, gerekse ülke genelinde ismini duyurmaya devam ediyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom