Karamürsel'de muhteşem tiyatro gösterisi

Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde gerçekleştirilen gösteriye Karamürsel halkı büyük ilgi gösterdi. Gösteri sonunda salonu dolduran yüzlerce kişi gösteriyi dakikalarca ayakta alkışladı.

Karamürsel'de muhteşem tiyatro gösterisi Yaşam

Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde gerçekleştirilen gösteriye Karamürsel halkı büyük ilgi gösterdi. Gösteri sonunda salonu dolduran yüzlerce kişi gösteriyi dakikalarca ayakta alkışladı.

Karamürsel'de gösterime giren "Hangisi Karısı" adlı tiyatro oyununa büyük bir ilgi gösterildi. 

Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezinde, Ray Cooney'in yazdığı ve yönetmenliğini, Can Törtop'un yaptığı oyun büyük bir ilgi gördü.

Karamürsel İlçe Asayiş Güvenlik ve Trafik Hizmetleri Geliştirme Destekleme Derneği Başkanı Murat Sağır, tarafından yapılan açıklamada, " İlçemiz'de sayın Emniyet Müdürümüze ilçede bir tiyatro gösterisi yapmayı düşündüğümüzü söyledik.  Sayın Müdürümüzün ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğünün destekleri ile ilçede bu güne kadar yapılmamış bir etkinliğe imza attık.Tiyatrodan elde ettiğimiz bütün gelirin tamamını, Karamürsel Emniyet derneğine bağışlandığını belirtti. Halkımız sağ olsun büyük bir katılım sağladı. Gerek dernek başkanı olarak, gerek duyarlı bir vatandaş olarak, ilçemizde yaşayan halkımızın Emniyetimiz ile bu kadar içten ve samimi olarak destek vermesi bizleri çok memnun etti" dedi.   

Karamürsel'de sergilenen oyuna, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Kocaeli 2. sınıf Emniyet Müdürü Kaan Yıkılmaz, Kocaeli 2. sınıf Emniyet Müdürü Ercan Tarhan, Gölcük Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz, Karamürsel Emniyet Müdürü Okan Tekin, AK Parti Karamürsel İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Gülbaş çok sayıda vatandaş katılım sağladı. Gösteri sonrası salonda bulunan yüzlerce kişi dakikalarca usta oyuncuları ayakta alkışladı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom