İsmail Yıdırım, muhtarlara; Mahşerde sizden şikayetçi olurum dedi!

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bugün ilçede bulunan öuhtarlar ile bir araya geldi. Karamürsel'de yaşan bir çok vatandaşın sorunlarının konuşulduğu

İsmail Yıdırım, muhtarlara; Mahşerde sizden şikayetçi olurum dedi! Siyaset

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bugün ilçede bulunan öuhtarlar ile bir araya geldi. Karamürsel'de yaşan bir çok vatandaşın sorunlarının konuşulduğu programda İsmail Yıldırım'ın muhtarlara hitaben "mahşerde sizden şikayetçi olurum" sözleri damga vurdu.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Mahalle Muhtarları ile kahvaltıda buluştu.

İlçede bulunan merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile Karamürsel Öğretmen evi Bilgiçler Restoran'da belediye tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıda, Mahallelere yapılan hizmetler ve Muhtarların talepleri görüşüldü.
Yıldırım, mahallelerimize öncelikli ihtiyaçları doğrultusunda hiçbir ayrım gözetmeden hizmet götürmeye çalışıyoruz dedi. İlçemizin en ücra mahallesinde yaşayan vatandaşımızın bile beklenti ve taleplerini karşılamak için var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz diyen Yıldırım, bulunduğumuz makamlar sorumluluğu ağır olan makamlar, eğer Karamürsel’in bir mahallesinde ihtiyaç sahibi, garip guraba, gece yatağına aç giren bir vatandaşım var ise bunun sorumluluğu ve vebali benim sırtımda.

Fakat şunu bilin ki, ben bu hesabı verirken huzuru mahşerde bana bu vatandaşın derdini iletmeyen siz "MUHTARLARDAN"  şikayetçi olacağım dedi.

Sizler bizim gözümüz kulağımız olacaksınız!

Vatandaşın derdini, sıkıntısını bizlere ileteceksiniz ki, bizler de bu sorunlara çözüm bulabilelim dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom