Karamürsel'de Turizm Haftası Etkinliği Kutlandı

Karamürsel’de Turizm Haftası düzenlenen bir programla kutlandı. Karamürsel Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından hazırlanan program, Karamürsel Kültür merkezinde gerçekleştirildi. Düzenlenen programa Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Karamürsel jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Emniyet Müdür Yardımcısı Cenk Bozdağ, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, Karamürsel Müftüsü Yılmaz Küçük, Karamürsel Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Vergi Dairesi Müdürü Adem Atan, Nüfus Müdürü, İsmail Özçeri, okul müdürleri öğretmen ve öğrenciler katıldı. Karamürsel Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin düzenlediği programda açılış konuşmasını yapan Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel’in sanayi şehri olarak değil, turizm şehri olarak konumlandığını belirten Narinoğlu, Karamürsel’de yüzme sporunu geliştireceğiz, Karamürsel Sepeti, Ata Sporu ve Kadırga konulu müzenin açılması için girişimlerde bulunulacağını bunun de en kısa sürede olacağını belirtti Konuşmaların ardından Turizm Haftasıyla ile ilgili hazırlanan skeçler, halk oyunları, türküler öğrenciler tarafından sunulurken, Turizm konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödülleri verildi. Program sonunda Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik, Fotoğrafçılık Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları resim sergisi ve Yemek Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları çeşitli ikramları konuklara sundular. Programda ayrıca Karamürsel sepetinin yapımı da konuklar tarafından merakla izlendi.

Karamürsel'de Turizm Haftası Etkinliği Kutlandı Karamürsel Haber

Karamürsel’de Turizm Haftası düzenlenen bir programla kutlandı. Karamürsel Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından hazırlanan program, Karamürsel Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

 

Düzenlenen programa Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Karamürsel jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Emniyet Müdür Yardımcısı Cenk Bozdağ, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan, Karamürsel Müftüsü Yılmaz Küçük, Karamürsel Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Vergi Dairesi Müdürü Adem Atan, Nüfus Müdürü, İsmail Özçeri, okul müdürleri öğretmen ve öğrenciler katıldı.

 

Karamürsel Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin düzenlediği programda açılış konuşmasını yapan Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel’in sanayi şehri olarak değil, turizm şehri olarak konumlandığını belirten Narinoğlu, Karamürsel’de yüzme sporunu geliştireceğiz, Karamürsel Sepeti, Ata Sporu ve Kadırga konulu müzenin açılması için girişimlerde bulunulacağını bunun de en kısa sürede olacağını belirtti

Konuşmaların ardından Turizm Haftasıyla ile ilgili hazırlanan skeçler, halk oyunları, türküler öğrenciler tarafından sunulurken, Turizm konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödülleri verildi. Program sonunda Karamürsel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik, Fotoğrafçılık Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları resim sergisi ve Yemek Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları çeşitli ikramları konuklara sundular. Programda ayrıca Karamürsel sepetinin yapımı da konuklar tarafından merakla izlendi.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom