Bu acıya yürek dayanmaz!

Hereke’de dün basit bir trafik kazası sonucu çıkan tartışma sonucunda hayatını kaybeden Furkan Öztürk çevresinde çok tanınan ve sevilen bir isimdi.

Bu acıya yürek dayanmaz! Polis

Hereke’de dün basit bir trafik kazası sonucu çıkan tartışma sonucunda hayatını kaybeden Furkan Öztürk çevresinde çok tanınan ve sevilen bir isimdi.

Körfez’de Öztürkler Otomotiv adı altında işyeri bulunan ve harfiyatçılık, taşımacılık işleri yapan Furkan Öztürk ‘ün babası Yavuz Öztürk’te tanınmış bir işadamıydı.

 

Aslen Ağrılı olan Furkan Öztürk’ün öldürülmesi Körfez’de büyük yankı uyandırdı.

 

 

OTOPSİ YAPILACAK

Körfez Hereke’de, Karakol önünde yaşanan kavga sırasında vurularak ölen Furkan Öztürk’ün, otopsisi bugün yapılacak.

Yaşanan olaydan sonra Körfez Özel Marmara Hastanesi’ne kaldırılan ve burada tüm çabalara rağmen kurtarılamayan Furkan Öztürk’ün ölümü gece yakınlarına haber verilemedi.

Ailenin yakınları ve ölen Furkan Öztürk’ün arkadaşları hastane önüne akın edince, polis ve çevik kuvvet geniş güvenlik önlemleri aldı.

Hastaneye girişler kapatıldıktan ve yakınlarının sakinleşmesi sağlandıktan sonra, cenaze arka çıkıştan alınarak Körfez Merkez Mezarlığı’na götürüldü.

Daha sonra yakınlarına saat 22.00 sıralarında acı haber verildi ve cenazenin hastanede olmadığı duyuruldu.

Yaşanan olayın tam anlamıyla ortaya çıkması için Körfez Savcılığı bugün otopsi yapıyor.

Yapılacak olan otopsi ile Furkan Öztürk’e isabet eden kurşunlar çıkartılacak ve hangi silaha ait olduğu belirlenecek.

 İlk belirlemelere göre Furkan Öztürk’e 2 göğsüne, bir omuzuna olmak üzere 3 kurşun isabet etti. Otopsi sonrasında Furkan Öztürk’ün bugün öğlen namazı sonrasında Hereke’de toprağa verilmesi bekleniyor.

Saldırıda hayatını kaybeden Furkan Öztürk, AKP Körfez İlçe eski Başkan Yardımcılarından Cengiz Öztürk’ün de yeğeniydi.

Evin tek erkek çocuğu olan Furkan Öztürk, bekardı ve babasıyla Nakliyatçılık yapıyordu. Çevresi tarafından sevilen bir kişi olduğu söylenen Öztürk’ün ölümü Hereke’de büyük üzüntüyle karşılandı.

 

ABİSİ'DE VURULMUŞTU

Olayda Furkan Öztürk’ü karakol önünde vurduğu iddia edilen Hüseyin Ç. Nin Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ki tedavisi sürüyor.

 Vücuduna 3 mermi isabet eden Hüseyin Ç. Dün akşam geç saatlere kadar süren ameliyatla kurtarıldı ve yoğun bakıma alındı.

Hastanede bu nedenle de geniş güvenlik önlemleri alınırken, Hüseyin Ç. Nin abisinin 14 sene önce Tütünçiftlik’te vurularak öldürüldüğü öğrenildi.

Elazığlı olarak bilinen ve Yarımca’da oto yıkamacılığı yapan Hüseyin Ç. Yi kimin vurduğu araştırılırken, henüz hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi.

 

OLAY KIYTIRIK BİR TRAFİK KAZASI

Bir kişinin ölümü bir kişinin de ağır yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı çatışmanın nedeninin, Hereke çıkışında yaşanan trafik kazası olduğu kesinleşti.

Daha önceden aralarında husumet ya da arkadaşlık olmayan iki kişinin karıştığı kazada, otomobillerin tamponlarında hasar olduğu ve karakol önünde de uzlaştıkları belirtiliyor. Buna rağmen hangi nedenle silahların çekildiği de araştırılıyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom