Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş'tan Karamürsel'e büyük jest

Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş'tan Karamürsel'in tanıtımı için büyük jest.

Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş'tan Karamürsel'e büyük jest Yaşam

Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş'tan Karamürsel'in tanıtımı için büyük jest. Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş uzun bir süredir İstanbulda ticaret ile meşgul olduğunu, fakat her fırsat bulduğunda çok sevdiği ve büyüdüğü Karamürsel'e geldiğini belirtirken, ilçede yaşanan ve yapılan her türlü konuyu yakından takip ettiğini ve hiç bir zaman duyarsız kalmadığını bildirdi.


YENİ ŞİRKET VE BİR JEST
Karamürselli iş adamı Fatih Erbaş reklam ve tanıtım üzerine "1838 Agency" isimli yeni bir  şirketket kurduğunu ve kurduğu şirket ile ilk iş olarakta çok sevdiği Karamürsel ve tanıtımı için bir proje başlattığını dile getirirken, hiç bir zaman çok sevdiğim Karamürsel'i bir rant unsuru ve para kazanılacak bir yer olarak görmedim. Ben çok sevdiğim bu ilçeyi her zaman tanıtmak ve daha güzel ve yaşanabilir bir yer olması için uğraştım.

Yeni kurduğum reklam ve  tanıtım şirketinde ilk olarak çok sevdiğim Karamürsel için birşeyler yapmak istedim, ekibim ile ilçenin bir çok yerinden görüntü alarak bunları kurgulattırdım ve bir tanıtım videosu oluşturudum. Bu video çok kısa bir zamanda inanılmaz büyük kitlelere ulaştı ve Karamürsel ve tanıtımı için iyi bir iş yapmış olmak beni çok memnun etti. 
Amacım vakit buldukça zaman, zaman ilçenin bütün değerlerini ve güzelliklerinin çekimlerini yaparak bunları çok profesyonel bir ekip ile harmanlamaya devam ederek bu cennet bahçesi ilçemizin refahında katkıda bulunmak için var gücümle uğraşacağım dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom