Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu Polis Haftasını Kutladı

Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu Polis Haftasını Kutladı Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Okul müdürü Osman Sarıçam ve Okul öğretmenleri ile birlikte kutlama ziyareti gerçekleştirdi TURK Polis Teşkilatı’nın 169. Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle ziyaret sırası bu kez Beyaz Zambak Anaokulundaydı. Anaokulunun öğretmenleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek emniyet çalışanlarının mutlu gününü kutladılar.

Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu Polis Haftasını Kutladı Eğitim

Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu Polis Haftasını Kutladı

Karamürsel Beyaz Zambak Anaokulu Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Okul müdürü Osman Sarıçam ve  Okul öğretmenleri ile birlikte kutlama ziyareti gerçekleştirdi

 

TURK Polis Teşkilatı’nın 169. Kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası nedeniyle ziyaret sırası bu kez Beyaz Zambak Anaokulundaydı. Anaokulunun öğretmenleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek emniyet çalışanlarının mutlu gününü kutladılar.

 GULER YUZLU POLISLER

Her sene ziyaretler kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiklerini hatırlatan Osman Sarıçam , “Tüm Polis Teşkilatı mensuplarının yıldönümlerini kutluyorum. Polis teşkilatımız bizler için çok değerlidir. Buradaki hedefimiz çocuklarımızın polisi yakından tanıması ve ne gibi görevler yaptıklarını yakından tanımalarıdır” diyerek sözlerini bitirdi. Karamürsel Emniyet Müdürlüğündeki ziyaretlerinde kendilerini kabul eden Başta emniyet müdürü Cenk Bozdağ olmak üzere tüm polis teşkilatına teşekkür ederek polisin çok güler yüzlü olduğunu çocuklarımıza da gösterdikleri için teşekkürlerini sundu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom