Karamürsel'de Hareketli Saatler

Karamürsel'de 6 Ekim 2013 Yılında yaralama olayına karışan İsmail Gümüşalan olayla ilgili devam eden mahkemesine katılmadığından dolayı hakkında yakalama kararı çıkmış olduğu ve Gümüşalan'ın bu sabah saatlerinde 34 HB 6674 Plakalı araçta olduğu bilgisi gelince Karamürsel polisi alarma geçti kısa sürede aracın yeri tespit edildi ve kaça bileceği yerler polis tarafından kapatıldı . Yolların kapalı olduğunu fark eden şahıs akçat yoluna saptı peşini bırakmayan Karamürsel asayiş ekipleri avcı köy ve ardından fulacık istikametine kadar aracı takip etti aracı yakalamayı başaran polisler araçta sadece İsmail Gümüşalanın arkadaşı İ.Ö nün olduğunu bu yakalamaca esnasında Gümüşalan'ın araçtan çıktığı tespit edildi. Muhtemel gideceği yerler ve kaçtıkları yol üzerinde Karamürsel Jandarma ekipleri ve Karamürsel emniyeti geniş çaplı soruşturma başlattı.

Karamürsel'de  Hareketli Saatler Karamürsel Haber

Karamürsel'de 6 Ekim 2013 Yılında yaralama olayına karışan İsmail Gümüşalan olayla ilgili devam eden mahkemesine katılmadığından dolayı hakkında yakalama kararı çıkmış olduğu ve Gümüşalan'ın bu sabah saatlerinde 34 HB 6674 Plakalı araçta olduğu bilgisi gelince Karamürsel polisi alarma geçti kısa sürede aracın yeri tespit edildi ve kaça bileceği yerler  polis tarafından kapatıldı. . Yolların kapalı olduğunu fark eden şahıs akçat yoluna saptı peşini bırakmayan Karamürsel asayiş ekipleri avcı köy ve ardından fulacık istikametine kadar aracı takip etti aracı yakalamayı başaran polisler araçta sadece İsmail Gümüşalanın arkadaşı  İ.Ö nün olduğunu bu kovalamaca esnasında Gümüşalan'ın araçtan çıktığı tespit edildi. Muhtemel gideceği yerler ve kaçtıkları yol üzerinde Karamürsel Jandarma ekipleri ve Karamürsel emniyeti geniş çaplı soruşturma başlattı.

Peki İsmail Gümüşalanın işlediği ve 2013 Yılında gazetemiz dede çıkan olay nasıl olmuştu.

İddialara göre, İsmail Gümüşalan, Hacı Mehmet Mahallesi’nde bulunan marketin sahibi H.Y’nin küçük yaştaki kızları taciz ettiğini öğrenince market sahibi ile görüşmeye gittiğini belirterek, “Ben olayı öğrenince, deliye döndüm ve H.Y ile konuşmak için marketine gittim. Bu sırada Haydar Y, bana 'sen bu mahallenin namus bekçisi misin' şeklinde konuştu.

O sırada üzerimde bulunan silahla Haydar'a ateş ettim. Daha sonra marketten çıkarak polisi arayıp teslim oldum” dedi.

İfadesinin ardından mahkemeye sevk edilen İsmail Gümüşalan, serbest bırakıldı. Polis, taciz olayı ile ilgili çok sayıda küçük yaştaki kızların ifadesini aldı.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.  

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom