Ahmet Narinoğlu ile Yıldırım Cebiroğlu’na ziyarette bulundu

Ahmet Narinoğlu ile Yıldırım Cebiroğlu’na ziyarette bulundu Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ile birlikte Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’na ziyarette bulundu.

Ahmet Narinoğlu ile Yıldırım Cebiroğlu’na ziyarette bulundu Karamürsel Haber

aramürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ile birlikte Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’na ziyarette bulundu.

Yalova Valiliği’nde gerçekleştirilen ziyarette Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Yalova Valiliğine yeni atanan Selim Cebiroğlu’na hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Yalova ile Karamürsel’in komşu olmalarının yanı sıra tarihi, kültürel ve sosyal yaşamı ile birbirlerine bağlı şehirler olduğunu söyledi.

Başkan Yıldırım ayrıca 2015 yılında tamamlanması hedeflenen körfez geçiş köprüsüyle birlikte Karamürsel ve Yalova bölgesinin değer kazanacağını açıklayarak, “Türkiye Cumhuriyetinin en önemli projelerinden biri olan dünyanın en büyük dördüncü köprüsü tamamlandıktan sonra Karamürsel ve Yalova 17 milyon nüfuslu İstanbul’a komşu olacak. Bizler bu komşuyu iyi değerlendirebilmek için gelecek yılların imar planlarını tamamladık. Hedefimiz Karamürsel’in doğasını koruyarak alternatif bir yaşam merkezi haline gelmesidir” dedi.

Vali Cebiroğlu ise Körfez geçiş köprüsünün tamamlanmasını heyecanla takip ettiklerini belirterek ziyaretten dolayı Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu’na teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom