Power fitnes 2. Salonunu Hizmete Açtı

Karamürsel’de Fitnes denilince ilk akla gelen isim olan Power fitness işletmecisi Hakan Yılmaz Karamürsel’e çok güzel ve büyük bir salon daha kazandırdı. Karamürsel’de fitnes ile tanıştıran ve işini çok iyi yapan Hakan Yılmaz artık salonuna gelen üyelerinin yoğunluğu ve salona her gün gelmek istemeleri üzerine Karamürsel’e ve Üyelerine Haftanın 7 günü sabah 07:00 ile gece 24:00 saatleri arasında hizmet veren sadece bay sporcuların gelebileceği çok büyük ve kapsamlı Karamürsel Merkezi Cumhuriyet caddesinde çok nezih bir salon daha açtı. Yaklaşık on yıl önce açtığı gene cumhuriyet caddesi Karamürsel noteri üzerinde bulunan ilk yerini haftanın her günü bayanların formlarının tuta bilmesi için bayanlara tahsis etti. Böylelikle hem bay hem bayan müşterilerine doyasıya spor yapma keyfini yaşattı.

Power fitnes  2. Salonunu  Hizmete  Açtı Spor

Karamürsel’de Fitnes denilince ilk akla gelen isim olan Power fitness işletmecisi  Hakan Yılmaz Karamürsel’e çok güzel ve büyük bir salon daha kazandırdı. Karamürsel’de fitnes ile tanıştıran ve işini çok iyi yapan Hakan Yılmaz artık salonuna gelen üyelerinin yoğunluğu ve salona her gün gelmek istemeleri üzerine Karamürsel’e ve Üyelerine Haftanın 7 günü sabah 07:00 ile gece 24:00 saatleri arasında hizmet veren sadece bay sporcuların gelebileceği çok büyük ve kapsamlı Karamürsel Merkezi Cumhuriyet caddesinde Beyaz Saray Düğün salonu Üstkatında çok nezih bir salon daha açtı. Yaklaşık on yıl önce  açtığı gene cumhuriyet caddesi Karamürsel noteri üzerinde bulunan ilk yerini haftanın her günü bayanların formlarının tuta bilmesi için bayanlara tahsis etti. Böylelikle hem bay hem bayan müşterilerine doyasıya spor yapma keyfini yaşattı.  

Power  fitness merkezinde ileri teknoloji ve tam donanımlı fitness ve kardiyo ekipmanları yer almaktadır diyen Yılmaz. Yaz kış uygun havalandırma koşullarıyla Fitness alanında uzman eğitmenlerimiz ve beslenme uzmanlarımız ile kişiye özel çalışma programları ve yüksek motivasyonla fiziksel formunuzu, Power fitnesta  en büyük spor kompleksinde en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Amacımız tüm üyelerimizin sağlıklı, huzurlu, hijyenik ve güvenli bir ortamda yılın 12 ayı boyunca hafta sonları dahil kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde rahatça spor yapmalarını sağlamaktır.

Karamürsel halkı her zaman en iyisini ve kalitelisini hak etti bizlerde Power fitnes ailesi olarak bunu sağladık. Bütün Karamürsel ve çevre ilçedeki spor  severleri çok rahat ve hoş bir ortamda spor yapmak için davet ediyoruz. Gerek saunamız gerekse vitamin barımızla hijyen ve kaliteden faydalanarak hem spor yapıp hem saunamızı kullanarak günün bütün yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlayan Power fitnes kafeteryası ile de spor yaptıktan sonrada zaman geçirmeniz için en güzel ortamı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom