23 Nisan Karamürsel'de Coşku ile Kutlandı

Tüm ülkemizde coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Karamürsel’de de aynı coşkuyla kutlandı. Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtında yapılan çelenk sunmanın ardından program Karamürsel Amiral İlkokulunda devam etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yapılan programa, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Vekili Recep Özbakır, Karamürsel Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, daire amirleri, siyasi ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı. Törene 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Daha sonra Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır Atatürk Anıtına çelenk sunumunda bulundu. Karamürsel Amiral İlköğretim Okulunda düzenlenen 23 Nisan etkinliği öğrencilerin hazırladıkları çeşitli etkinliklerin ardından 23 Nisan etkinliği içinde yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verilerek program sona erdi.

23 Nisan Karamürsel'de Coşku  ile Kutlandı Karamürsel Haber

Tüm ülkemizde coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Karamürsel’de de aynı coşkuyla kutlandı. Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtında yapılan çelenk sunmanın ardından program Karamürsel Amiral İlkokulunda devam etti.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yapılan programa, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Vekili Recep Özbakır, Karamürsel Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, daire amirleri, siyasi ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.

 

Törene 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Daha sonra Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır Atatürk Anıtına çelenk sunumunda bulundu. Karamürsel Amiral İlköğretim Okulunda düzenlenen 23 Nisan etkinliği öğrencilerin hazırladıkları çeşitli etkinliklerin ardından 23 Nisan etkinliği içinde yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verilerek program sona erdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom