Motosiklet sürücülerin'den şehitlere destek

Türkiye Motosiklet Platformu, Mototurk ve Yalova 77 Choppers kulübü Karamürsel ve Yalova üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na

Motosiklet sürücülerin'den şehitlere destek Bölgesel

Türkiye Motosiklet Platformu, Mototurk ve Yalova 77 Choppers kulübü Karamürsel ve Yalova üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için motosikletleri ile 'destek sürüşü' yaparak, 'Mehmetçiklerimizin yanındayız' mesajı verdi.

Afrin'de Türk Silahlı Kuvvetleri'nin sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek için toplanan motosikletçiler teröristlere geçit verilmeyeceğini ifade ederek; "Türkiye Motosiklet Platformu, Mototurk ve Yalova 77 Choppers kulübü olarak ülkemizin öncelikle güvenliği sonrasında da hak ve menfaatleri doğrultusunda Afrin’e yapılan Zeytin Dalı Harekatı’nda Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında ve destekçisiyiz.

Bugüne kadar ülkemize zarar vermeye çalışan teröristlere şimdiye kadar nasıl geçit verilmediyse bugünden sonrada aynı kararlılıkla geçit verilmeyecektir. Maalesef her savaş veya çatışma üzüntüleri de beraberinde getirmektedir. Ancak vatan uğrunda verilen her şehit, bu kutsal vatanın yücelmesinde bir nişandır.

Zeytin Dalı Harekat’ında başından beri verdiğimiz sivil ve asker bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyor. Kederli ailelerinin acılarını paylaşıyoruz. Mekanları cennet olsun. Vatan, millet ve bayrak uğrunda hayatını feda eden tüm şehitlerimiz her zaman Yüce Türk milletinin kalbinde yaşayacaktır. Türkiye Motosiklet Platformu, Mototurk ve Yalova 77 Choppers kulübü olarak bizler şehitlerimizi unutmayacak, unutturmayacağız."

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom