Hastaneler arası futbol turnuvasında Karamürsel Devlet fırtına gibi

Hastaneler arası futbol turnuvasında Karamürsel Devlet fırtına gibi limizde bulunan sağlık kuruluşlarının katıldığı ‘7. Geleneksel Sağlıkçılar Futbol Turnuvası’ büyük bir katılımla başladı. 15 farklı kurumdan 24 takımın yarıştığı turnuvada oldukça heyecanlı başladı. Kocaeli’de bulunan sağlık kuruluşları arasında organize edilen futbol turnuvası geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir heyecanla start aldı.

Hastaneler arası futbol turnuvasında Karamürsel Devlet  fırtına gibi Spor

Hastaneler arası futbol turnuvasında Karamürsel Devlet  fırtına gibi

limizde bulunan  sağlık kuruluşlarının katıldığı ‘7. Geleneksel Sağlıkçılar Futbol Turnuvası’ büyük bir katılımla başladı. 15 farklı kurumdan 24 takımın yarıştığı  turnuvada oldukça heyecanlı başladı.

Kocaeli’de bulunan sağlık kuruluşları arasında organize edilen futbol turnuvası geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir heyecanla start aldı.

BU YIL KATILAN TAKIMLAR ŞUNLAR

Turnuvada;  Karamürsel Devlet,Genel Sekreterlik, Aile Konak Hastanesi, FTR Derince, Şua Spor, Derince Ameliyathane,Antibiyotikler Kandıra Devlet, Seka Devlet, KBB Derince, Gölcük Devlet, 112 Acil, Darıca Farabi, Konak Hastanesi, Cihan Hastanesi, NK Team, KOÜ Teknik Birim, Fizomer, Mavi Fırtına, Bakteriler, Medikalpark FC, Acıbadem,  Gürcü Emlak Kadın Doğ. Çoc. Spor, Radyasyon  takımları yer adlı.

 

 Karamürsel Devlet İddalı

Bu yılda Doğu Kışla Gençlik Parkı’nda gerçekleştirilen ‘7. Geleneksel Sağlıkçılar Futbol Turnuvası’na bu yıl 15 farklı kurum olmak üzere toplam 24 takım yeraldı. İlçmiz Karamürsel Devlet Hastanesi turnuvaya iddalı başladı son olarak oynadığı KBB DERİNCE – KARAMÜRSEL maçında AYKUT ŞİMŞEK (2), SADIK OLGUN ( 1 ) Golu ile aldıkları maçla Turnuvanın ilerleyen zamanlarında nekadar iddalı olduklarını gösterdiler..

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom