Karamürsel Sepetçisinden Çine İhraç

Ticarette ve üretimde dünya devi alan Çin’e Meşhur Karamürsel Sepetçisinden, Karamürsel Sepeti, Bambu Mobilya, Ahşap Masa sandalye ve Şark Köşesi ürünleri ihraç edilecek. Karamürsel Sepetçisi Firması, Dünya’nın bir çok ülkelerinden sonra ticaret ve üretimde dünya devi olarak bilinen Çin’e Karamürsel Sepeti, Bambu Mobilya, Ahşap Masa sandalye ve Şark Köşesi ürünleri ihraç edecek.

Karamürsel Sepetçisinden Çine  İhraç Karamürsel Haber

Karamürsel Sepetçisinden Çin’e İhraç

Ticarette ve üretimde dünya devi alan Çin’e Meşhur Karamürsel Sepetçisinden, Karamürsel Sepeti, Bambu Mobilya, Ahşap Masa sandalye ve Şark Köşesi ürünleri ihraç edilecek.

Karamürsel Sepetçisi Firması, Dünya’nın bir çok ülkelerinden sonra ticaret ve üretimde dünya devi olarak bilinen Çin’e Karamürsel Sepeti, Bambu Mobilya, Ahşap Masa sandalye ve Şark Köşesi ürünleri ihraç edecek.

Dünya devi denen Çin bizden Karamürsel Sepeti, Bambu Mobilya, Ahşap Masa Sandalye ve Şark Köşesi ürünleri istiyor diyen Karamürsel Sepetçi Firmasının sahibi Ali Koygun, yaptığı açıklamada şöyle konuştu, ‘dünyanın her yerinden ürünlerine büyük talep olduğunu ifade ederek, ürün yetiştirmekte zorlandıklarını, ama her şeye rağmen tüm dünyaya cevap verebilecek konuma geldik. Dünyanın her yerinden gelen maillerden ürünlerimizi kargo ile tüketicilere ulaştırmaya çalışıyoruz. Ticarette ve üretimde dünya devi olan Çin'li firmalardan da ürünlerimiz hakkında talep geldi. Bu bizim üretim, kalite ve tercih edilebilirlik konusunda iyi işler yaptığımızı gösteriyor. Numuneler hazırlanıp gönderildikten sonra da bizimle çalışmaya devam edeceklerini belirttiler. Ve bizi yerimizde ziyaret edeceklerini söylediler’ dedi

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom