Belediye Başkanı İsmail Yıldırım Umre Ziyaretinden Döndü

Umre Ziyaretinden Dönen Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı Gölcük belediye başkanı Mehmet Ellibeş ve arkadaşları Hayırlı Olsun Ziyaret inde Bulundular Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, geçtiğimiz hafta Umre ziyaretini yerine getiren Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı makamında ziyaret ederek Umre ziyaretinin hayırlara vesile olmasını temenni etti ve ”Cenab-ı Allah Umre ziyaretinizi kabul buyursun” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Yıldırım  Umre Ziyaretinden  Döndü Karamürsel Haber

Umre Ziyaretinden Dönen Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı Gölcük belediye başkanı Mehmet Ellibeş ve arkadaşları Hayırlı Olsun Ziyaret inde Bulundular

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, geçtiğimiz hafta Umre ziyaretini yerine getiren Belediye Başkanı İsmail Yıldırımı makamında ziyaret ederek Umre ziyaretinin hayırlara vesile olmasını temenni etti ve ”Cenab-ı Allah Umre ziyaretinizi kabul buyursun” dedi.

Başkanı Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip teşekkür ederek, kutsal toprakları ziyaret etmekten ve oralarda bulanmaktan duyduğu mutluluğu vurgulayarak duygularını ;” Allah’ıma hamd ediyorum ki Bana kutsal toprakları görmeyi nasip etti. Kutsal toprakları gezip gördük. O manevi havayı solumak ve maneviyatı yaşamak mükemmel bir duygu. Cenab-ı Allah gidip görmek isteyen ve o yoğun duyguları yaşamak isteyen herkese bu kutsal yolculuğu nasip etsin” diyerek ifade etti.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom