Karamürsel Belediyesi Çiftlik mi oldu ?

Karamürsel Belediyesi Çiftlik mi oldu? Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın Umre ziyaretini fırsat bilen kişi makam aracıyla görevli mi dolaştı. Yoksa izinsiz mi? İsmail Yıldırım’ın umre ziyaretinde olduğu günlerin akşamları makam aracını kullanan kişi kim? Vatandaşın iddiaları bunlar inşallah bu iddialar ciddi değildir. Nerden çıktı diyeceksiniz…. Bakın Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım geçtiğimiz hafta Kutsal Topraklara yani Umre ziyaretini bir haftalığına ziyaret gerçekleştirdi. Allah Kabul etsin. Ancak İsmail Yıldırım’ın Umre ziyaretini fırsat bilen Karamürsel Belediyesinde mevki sahibi iddialara göre bu bir haftalık İsmail Yıldırım’ın boşluğundan yararlanarak olmadık işler yapmış. İsmail Yıldırım’ın makam aracı üstelik yeni alınmış araç adı üstünde makam aracı kim binecek İsmail Yıldırım’ın işlerinde kullanacak bir araç yani resmi bir araç ama ne hikmetse bu araç İsmail Yıldırım’ın Umre’de olduğu günlerde yani geçtiğimiz haftada Karamürsel’in değişik yerlerinde yada Karamürsel dışında görülmüş, Mesela nişan töreninde, üstelik ailecek geç saatlerde belediyenin önündeki park alanına araç bırakılmış, vatandaş merak etmiş ve sormuş acaba bu aracı kullanan şahıs gittiği nişana yada gittiği yerlere başkanın vekili olarak mı katıl mış?

Karamürsel Belediyesi Çiftlik mi oldu ? Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi Çiftlik mi oldu?

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın Umre ziyaretini fırsat bilen kişi makam aracıyla görevli mi dolaştı. Yoksa izinsiz mi? İsmail Yıldırım’ın umre ziyaretinde olduğu günlerin akşamları makam aracını kullanan kişi kim? Vatandaşın iddiaları bunlar inşallah bu iddialar ciddi değildir.

Nerden çıktı diyeceksiniz….

Bakın Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım geçtiğimiz hafta Kutsal Topraklara  bir haftalığına ziyaret gerçekleştirdi. Allah Kabul etsin. Ancak İsmail Yıldırım’ın Umre ziyaretini fırsat bilen Karamürsel Belediyesinde mevki sahibi iddialara göre bu bir haftalık İsmail Yıldırım’ın boşluğundan yararlanarak olmadık işler yapmış. İsmail Yıldırım’ın makam aracı üstelik yeni alınmış araç adı üstünde makam aracı kim binecek İsmail Yıldırım’ın işlerinde kullanacak bir araç yani resmi bir araç ama ne hikmetse bu araç İsmail Yıldırım’ın Umre’de olduğu günlerde yani geçtiğimiz haftada Karamürsel’in değişik yerlerinde yada Karamürsel dışında görülmüş, Mesela nişan töreninde, üstelik ailecek geç saatlerde belediyenin önündeki park alanına araç bırakılmış, vatandaş merak etmiş ve sormuş acaba bu aracı kullanan şahıs gittiği nişana yada gittiği yerlere başkanın vekili olarak mı katıl mış?

Bizde soralım Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a sizin bunlardan haberiniz var mı? Siz Umre’de iken araç kaç defa kim tarafından alınarak kaçta yerine bırakılmış, Karamürsel Belediye Binasının tam karşısında kamera görüntüleri bu durumu tespit etmiştir bizden söylemesi vatandaşın dikkatinden kaçmayan bu iddialar ne derece doğru bizlerde merak ettik. Gerçekten İsmail Yıldırım’ın burada olmadığı günlerden faydalanan bu kadar yetkili kişi kim bu yetkiyi kimden alıyor bizde merak ettik doğrusu. Sanırım Başkan İsmail Yıldırım vatandaşların bu iddialarını ciddiye alırda bir araştırma yapar. Yada vatandaşın dediği gibi Karamürsel Belediyesi Çiftlik mi oldu !!!!!!!!!!!!

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom