İlçemiz Merkez'de Gözleri farklı renkli köpek görenlerin dikkatini çekiyor!

Gözleri farklı renkli köpek görenlerin dikkatini çekiyor! Karamürsel’de gözleri farklı renkte olan köpek görenlerin dikkatini çekiyor. Karamürsel’in çeşitli yerlerinde sahipsiz olarak gezen, gözleri mavi ve kahverengi olan köpek vatandaşların ilgi odağı oldu. Köpeği görenlerin ‘ilk defa böyle gözleri farklı renkte olan bir köpek gördükleri belirten vatandaşlar. Bir gözü mavi, diğer gözü kahverengi, genelde kedilerin gözlerinin farklı renklerde olabildiğini biliyorduk, fakat köpeğin de gözleri farklı renklerde olunca daha fazla dikkat çekiyor şaşırdıklarını ifade ediyorlar.

İlçemiz Merkez'de Gözleri farklı renkli köpek görenlerin dikkatini çekiyor! Karamürsel Haber

Gözleri farklı renkli köpek görenlerin dikkatini çekiyor!

 

Karamürsel’de gözleri farklı renkte olan köpek görenlerin dikkatini çekiyor. Karamürsel’in çeşitli yerlerinde sahipsiz olarak gezen, gözleri mavi ve kahverengi olan köpek vatandaşların ilgi odağı oldu. Köpeği görenlerin ‘ilk defa böyle gözleri farklı renkte olan bir köpek gördükleri belirten vatandaşlar. Bir gözü mavi, diğer gözü kahverengi, genelde kedilerin gözlerinin farklı renklerde olabildiğini biliyorduk, fakat köpeğin de gözleri farklı renklerde olunca daha fazla dikkat çekiyor şaşırdıklarını ifade ediyorlar.

Not: Havaların ısınması ile beraber sokak hayvanlarının en büyük ihtiyacı olan su için lütfen duyarlı olalım. En azından kapımızın önüne sokağımızın belirli yerlerine evden çıkarken ufak bir kabın içerisinde su bırakalım. Unutmayalım onlar bizim dostlarımız ve bizden hiçbirşey isteyemiyorlar.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom