Domuz Gribi Bir Can Daha Aldı

Yalova’da ikamet eden ve geçtiğimiz ay içerisinde rahatsızlanarak Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 42 yaşındaki Banu Akar’a domuz gribi tanısı konuldu. Bir ay boyunca özel odada tedavi gören Akar’a domuz gribi tanısı nedeni ile tedavisi uygulandı. Geçen bir aylık süreç içerisinde karantinada tedavi gören hasta tedavilere olumlu yanıt verdi ve durumu kötüye gitti. Yapılan testlerinde domuz gribi virüsü negatif çıkan Akar için uygulanan karantina uygulaması kaldırıldı. Ancak Akar’ın akciğerlerinde kanama meydana geldi ve doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Hayatını kaybeden Banu Akar’ın cenazesi ailesine teslim edildi ve toprağa verilmek üzere Bilecik’te defnedilmek üzere defin işlemleri başlatıldı.

Domuz Gribi Bir Can Daha Aldı Karamürsel Haber

Domuz gribi bir can daha aldı.Yalova’da ikamet eden ve rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede domuz gribi tanısı konan 42 yaşındaki Banu Akar hayatını kaybetti.

 Yalova’da ikamet eden ve geçtiğimiz ay içerisinde rahatsızlanarak Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 42 yaşındaki Banu Akar’a domuz gribi tanısı konuldu. Bir ay boyunca özel odada tedavi gören Akar’a domuz gribi tanısı nedeni ile tedavisi uygulandı. Geçen bir aylık süreç içerisinde karantinada tedavi gören hasta tedavilere olumlu yanıt verdi ve durumu kötüye gitti. Yapılan testlerinde domuz gribi virüsü negatif çıkan Akar için uygulanan karantina uygulaması kaldırıldı. Ancak Akar’ın akciğerlerinde kanama meydana geldi ve doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Hayatını kaybeden Banu Akar’ın cenazesi ailesine teslim edildi ve toprağa verilmek üzere Bilecik’te defnedilmek üzere defin işlemleri başlatıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom