Terfi eden Karamürsel İlçe Emniyet Müdürüne Milletvekilinden ziyaret

Terfi eden Karamürsel İlçe Emniyet Müdürüne Milletvekilinden ziyaret Emniyet teşkilatında çalışan ve geçtiğimiz sene terfi ettirilmeyen 653, 3. sınıf emniyet müdürü; 808, 4. Sınıf emniyet müdürü ve 759 emniyet amirinden Danıştay’a dava açanların çoğunluğu alınan yürütmeyi durdurma kararıyla bir üst rütbeye terfi ettirilenlerin arasında yer alan Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü, Coşar Özler, 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne, terfi edilmesinin ardından Kocaeli AKP Milletvekili Zeki Aygün tarafından makamında ziyaret edilerek tebrik edildi.

Terfi eden Karamürsel İlçe Emniyet Müdürüne Milletvekilinden ziyaret Karamürsel Haber

Terfi eden Karamürsel İlçe Emniyet Müdürüne Milletvekilinden ziyaret

Emniyet teşkilatında çalışan ve geçtiğimiz sene terfi ettirilmeyen 653, 3. sınıf emniyet müdürü; 808, 4. Sınıf emniyet müdürü ve 759 emniyet amirinden Danıştay’a dava açanların çoğunluğu alınan yürütmeyi durdurma kararıyla bir üst rütbeye terfi ettirilenlerin arasında yer alan Karamürsel İlçe Emniyet Müdürü, Coşar Özler, 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne, terfi edilmesinin ardından Kocaeli AKP Milletvekili Zeki Aygün tarafından makamında ziyaret edilerek tebrik edildi.

Kısa zaman önce Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne getirilen ve bu zaman içinde Karamürsel’de birçok başarılı operasyonlara imza atan Karamürselli vatandaşlar tarafından sevilen ve sayılan geçtiğimiz günlerde 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden Karamürsel Emniyet Müdürü Coşar Özler’i makamında ziyaret eden Kocaeli AKP Milletvekili Zeki Aygün ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AKP Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve Yönetim Kurulu üyeleri Coşar Özler’i tebrik ederken aynı zamanda Karamürsel’e ilgili bilgi alış verişinde bulunarak, başarı dileklerinde bulundular.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom