İlçemiz'de Kuvvetli Yağışa Dikkat !

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, ilçemizi'de etkisi altına alacak kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, ilçemizde'de etkili olacak olan kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı. Bölgemizin bugün akşam saatlerinden itibaren Balkanlar üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor. Akşam saatlerinde başlaması beklenen yağışlı havanın öğleden sonraya kadar sürmesi bekleniyor.

İlçemiz'de Kuvvetli Yağışa Dikkat ! Karamürsel Haber

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, ilçemizi'de etkisi altına alacak kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, ilçemizde'de etkili olacak olan kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı. Bölgemizin bugün akşam saatlerinden itibaren Balkanlar üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor. Akşam saatlerinde başlaması beklenen yağışlı havanın yarın öğleden sonraya kadar sürmesi bekleniyor.

 

YARIN DA SÜRECEK

Meteorolojiden yapılan uyarıda, "Yağışların bugün akşam ve gece saatlerinde Trakya’da (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ) çevrelerinde, gece ve sabah saatlerinde Marmara’nın doğusunda (İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Sakarya) çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (su baskını, yıldırım, dolu vb) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Yağışların bugün akşam ve gece saatlerinde Trakya’da (Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ), gece ve sabah saatlerinde (İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Sakarya) çevrelerinde kuvvetli olması tahmin ediliyor" denildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom