Kaymakamlık kupasında Hastane, Jandarma ve Müftülük elendi

Kaymakamlık kupasında Hastane, Jandarma ve Müftülük elendi Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvasında önceki akşam oynanan maçlarda Kaymakamlık Jandarma takımını 5-1 yenerek bir üst tura çıkarken 100.Yıl Endüstri Meslek Lise’si de Müftülük takımını 11-6 yenerek bir üst tura çıktı.

Kaymakamlık kupasında Hastane, Jandarma ve Müftülük elendi Karamürsel Haber

Kaymakamlık kupasında Hastane, Jandarma ve Müftülük elendi

Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvasında önceki akşam oynanan maçlarda Kaymakamlık Jandarma takımını 5-1 yenerek bir üst tura çıkarken 100.Yıl Endüstri Meslek Lise’si de Müftülük takımını 11-6 yenerek bir üst tura çıktı.

Buna göre B grubunda mücadele veren PTT takımı 4 puanla grubun 1.si olarak Emniyet 1 ve Hastane takımının 1 puanlarına karşılık Emniyet 1 takımı gol averajıyla bir üst tura, C Grubunda Bankalar 6 puanla ve Kaymakamlık 3 puanla bir üst tura D Grubunda ise 100. Yıl Endüstri Meslek Lisesi 6 puanla Sağlık Meslek Lisesi 3 puanla bir üst tura çıkarken B Grubunda Hastane, C Grubunda Jandarma ve D Grubunda Müftülük elenen takımlar oldu.

11 Mayıs Pazartesi ve 12 Mayıs Salı günü A Grubunda oynanacak olan maç sonuçlarına göre A Grubunda da kalan ve düşen takımlar belli olacak.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom