Kaymakam Narinoğlu, yeni yıla polislerle girdi.

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, yeni yıla polislerle girdi. İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret eden Narinoğlu, polislerin ilçenin huzuru ve güvenliği için 24 saat çalıştığını belirtti. "Emniyet teşkilatımız, güven duygusunun yerleşik hal almasında büyük bir rol oynamışlardır" diyen Narinoğlu, şunları söyledi:

Kaymakam Narinoğlu, yeni yıla polislerle girdi. Karamürsel Haber

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, yeni yıla polislerle girdi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret eden Narinoğlu, polislerin ilçenin huzuru ve güvenliği için 24 saat çalıştığını belirtti.

"Emniyet teşkilatımız, güven duygusunun yerleşik hal almasında büyük bir rol oynamışlardır" diyen Narinoğlu, şunları söyledi:

"Bu görevlerini, bundan sonra da milletinden aldığı güç ve destekle, başarıyla yerine getireceklerine içtenlikle inanıyorum. Başarılı çalışmalarının her zaman artarak devam etmesini diliyorum. Zor ve zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarımızın yeni yılını kutluyor, bir ömür boyu aile bireyleriyle sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler temenni ediyorum."

Kaymakam Narinoğlu, şehit polislere Allah'tan rahmet, gazilere ve ailelerine ise uzun ömürler diledi. 

Daha sonra Kaymakam Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Birinci ve İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, polislerin yeni yılını kutladı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom