Karamürsel CHPli kadınlardan Anneler Günü Eğlencesi

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde CHP İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliği, Karamürsel Kalyon Cafe’de gerçekleştirildi. Karamürsel CHP Kadın Kolları’nın yanı sıra Kocaeli milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, Haydar Akar, Turan Dumlu, Sabriye Şahin, Kemal Nişancı, Kocaeli CHP İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel CHP Meclis Üyeleri ve CHP’li kadınların katılım sağladığı özel günde, annelere fular hediye edildi. Programın açılış konuşmasını yapan Karamürsel CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun programa katılan herkese teşekkür ederken, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar da ‘bu seçim kadınların seçimi en çok kadın vekil CHP çıkartmıştır dedi. Daha sonra sırasıyla programa katılan Kocaeli CHP milletvekilleri tek, tek kendilerini tanıtarak bütün annelerin gününü kutladılar. Konuşmaların ardından anneler günü nedeniyle bir araya gelen kadınlar müzik eşliğinde halaylar çekerek gönüllerince eğlendiler

Karamürsel CHPli kadınlardan Anneler Günü Eğlencesi Siyaset

Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde CHP İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Anneler Günü etkinliği, Karamürsel Kalyon Cafe’de gerçekleştirildi.

Karamürsel CHP Kadın Kolları’nın yanı sıra Kocaeli milletvekili adayları Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, Haydar Akar, Turan Dumlu, Sabriye Şahin, Kemal Nişancı, Kocaeli CHP İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Yolcubal, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel CHP Meclis Üyeleri ve CHP’li kadınların katılım sağladığı özel günde, annelere fular hediye edildi. Programın açılış konuşmasını yapan Karamürsel CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun programa katılan herkese teşekkür ederken, Karamürsel CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar da ‘bu seçim kadınların seçimi en çok kadın vekil CHP çıkartmıştır dedi. Daha sonra sırasıyla programa katılan Kocaeli CHP milletvekilleri tek, tek kendilerini tanıtarak bütün annelerin gününü kutladılar. Konuşmaların ardından anneler günü nedeniyle bir araya gelen kadınlar müzik eşliğinde halaylar çekerek gönüllerince eğlendiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom