Karamürsel Atatürk Ortaokulu'ndan Resim Sergisi

Karamürsel Atatürk Ortaokulu Resim öğretmenlerinden Mahmut Kuzu ve Sevcan Sevgi Kuzu ile birlikte öğrencileri tarafından düzenlenen resim sergisi büyük ilgi gördü. Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Atatürk Ortaokulu resim öğretmenleri ve öğrencileri tarafından Akrilik Yağlı Boya Tabloları, Pastel, Guaj Boya çalışmaları, Kazıma Teknikleri, Ebru çalışmaları, Cini Motifleri, Kara Kalem çalışmalarından oluşan mermer, 250 adet resimden oluşan sergisinin açılışını yaptı. Açılışın ardından sergiyi gezerek, sergide yer alan resimler hakkında bilgi alan Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve protokol, yaptıkları güzel eserlerden dolayı okulun öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti. Karamürsel Öğretmenevi Salonunda düzenlenen resim sergisinin açılışına Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı Yardımcısı Haluk Özarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, daire amirleri okul müdürleri, öğretmenler öğrenciler ve CHP Karamürsel Kadın Kolları katıldı.

Karamürsel Atatürk Ortaokulu'ndan Resim Sergisi Karamürsel Haber

Karamürsel Atatürk Ortaokulu Resim öğretmenlerinden Mahmut Kuzu ve Sevcan Sevgi Kuzu ile birlikte öğrencileri tarafından düzenlenen resim sergisi büyük ilgi gördü. Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Atatürk Ortaokulu resim öğretmenleri ve öğrencileri tarafından Akrilik Yağlı Boya Tabloları, Pastel, Guaj Boya çalışmaları, Kazıma Teknikleri, Ebru çalışmaları, Cini Motifleri, Kara Kalem çalışmalarından oluşan mermer, 250 adet resimden oluşan sergisinin açılışını yaptı. Açılışın ardından sergiyi gezerek, sergide yer alan resimler hakkında bilgi alan Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu ve protokol, yaptıkları güzel eserlerden dolayı okulun öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

Karamürsel Öğretmenevi Salonunda düzenlenen resim sergisinin açılışına Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı Yardımcısı Haluk Özarslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, daire amirleri okul müdürleri, öğretmenler öğrenciler ve CHP Karamürsel Kadın Kolları katıldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom