Akşener'e iftira atanları lanetliyoruz

BUNLARA ÇUKUR DİYEBİLİRİZ Meral Akşener’e iftira atan bu iki mahlûka ve arkasındakilere “Alçak bile diyemeyiz. Çünkü alçaklık bile bir irtifadır. Bunlara ancak çukur diyebiliriz.” Yapılan hiçbir iftiranın Meral Akşener üzerinde iz dahi bırakması mümkün değildir. Ancak Türkiye siyasetini bu seviyeye getiren yaratıklar ile onların arkasındakileri nefretle lanetliyoruz. Türk adaletinin şeref ve haysiyet celladı iftiracılara gereken cezayı vermesini bekliyoruz.”

Akşener'e iftira atanları lanetliyoruz Karamürsel Haber

Kocaeli Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu, MHP Milletvekili Meral Akşener hakkında çıkan “Kasetleri var” açıklamaları ve bunu söyleyenler hakkında sert bir açıklama yayınladı. Aydınlar Ocağı yönetimi, bu sözleri sarfedenleri lanetledi

 

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Avukat Ruhittin Sönmez, bir basın açıklaması yaparak, bölgemizin yetiştirdiği önemli siyasetçilerden olan MHP Milletvekili Meral Akşener’e karşı yapılan hakareti lanetledi. Sönmez açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

 

ALÇAKÇA İFTİRA ATILDI

“Kocaeli Aydınlar Ocağımızın iftihar kaynağı, ülkemizin yetiştirdiği saygın siyasetçi, Cumhuriyetimizin ilk kadın İçişleri Bakanı ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener’e “Müslüman görünüşlü münafıklar”tarafından alçakça bir iftira atıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakın olduğu ifade edilen A Haber’de yayınlanan Gece Ajansı programında, gazeteci Cemil Barlas’ın, Meral Akşener’i kastederek, “Onun da kaseti mi var nesi var, nasıl ele geçirdiler” sözü üzerine, Latif Erdoğan “paralelcilerin elinde bir kadın için hiç de yakışmayacak kasetleri var” iddiasını dile getirdi.

 

ERDOĞAN ÇARK ETTİ

Ancak Meral Akşener’in kaseti olduğunu iddia eden Latif Erdoğan’dan bir gün geçmeden yeni bir açıklama geldi. Latif Erdoğan var olduğunu iddia ettiği kasetin “montaj” olduğunu söyleyerek çark etti. Meral Akşener içimizden çıkan bir değer olmakla gurur duyduğumuz, Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletinin yaşayan örneklerinden biri olduğunun yakın şahidi olduğumuz örnek bir Türk kadınıdır.

 

BUNLARA ÇUKUR DİYEBİLİRİZ

Meral Akşener’e iftira atan bu iki mahlûka ve arkasındakilere “Alçak bile diyemeyiz. Çünkü alçaklık bile bir irtifadır. Bunlara ancak çukur diyebiliriz.” Yapılan hiçbir iftiranın Meral Akşener üzerinde iz dahi bırakması mümkün değildir. Ancak Türkiye siyasetini bu seviyeye getiren yaratıklar ile onların arkasındakileri nefretle lanetliyoruz. Türk adaletinin şeref ve haysiyet celladı iftiracılara gereken cezayı vermesini bekliyoruz.”

 

 

Kaynak:Demokrat Kocaeli

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom