Mürselpaşa Camiinde bu dönemde icazet alan Talebelerin Törenle Belgeleri Taktim Edildi

Mürselpaşa Camiinde bu dönemde icazet alan Talebelerin Törenle Belgeleri Taktim Edildi İlçemizin en aktif camilerinden birisi olan Mürselpaşa Camiinde bu dönemde Kur'an'ı Kerim'in tümünü Arapça metnini ve Meali şerifini tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okuyarak icazet alanların mutlulukları görülmeye değerdi. Bu dönem icazet Alanların İsimleri Şu Şekilde. - İbrahim KOTAN : 79 yaşında, emekli. Kur'an'ı Kerim'in tümünü (Arapça metnini ve Meali şerifini) tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okudu. Bu program yaklaşık 3 sene sürdü. - Osman ÖZTÜRK: 70 yaşında, emekli. Kur'an'ı Kerim'in tümünü Arapça metnini ve Meali şerifini) tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okudu. Bu program yaklaşık 3 sene sürdü.

Mürselpaşa Camiinde bu dönemde icazet alan Talebelerin Törenle Belgeleri Taktim Edildi Yaşam

Mürselpaşa Camiinde bu dönemde icazet alan Talebelerin Törenle Belgeleri Taktim Edildi

İlçemizin en aktif camilerinden birisi olan Mürselpaşa Camiinde bu dönemde Kur'an'ı Kerim'in tümünü Arapça metnini ve Meali şerifini  tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okuyarak icazet alanların mutlulukları görülmeye değerdi.

Bu dönem icazet Alanların İsimleri Şu Şekilde.
- İbrahim KOTAN : 79 yaşında, emekli. Kur'an'ı Kerim'in tümünü (Arapça metnini ve Meali şerifini) tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okudu. Bu program yaklaşık 3 sene sürdü.
- Osman ÖZTÜRK: 70 yaşında, emekli. Kur'an'ı Kerim'in tümünü Arapça metnini ve Meali şerifini) tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okudu. Bu program yaklaşık 3 sene sürdü.
-Temel TUTAK: 67 yaşında,emekli. Kur'an'ı Kerimin tümünü (Arapça metnini ve Meali Şerifini) tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okudu. Bu program yaklaşık 3 sene sürdü.
- Selahattin TOKSÖZ: 58 yaşında. Mürselpaşa camiinde ikinci defa icazet aldı. Kur'an'ı Kerimin tümünü (Arapça metnini ve Meali şerifini geniş bir şekilde araştırma yaparak ) tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okudu. Bir dönem arapça okudu.
- Musa GÖKGÜN: 41 yaşında. İnşaat sektöründe usta olarak çalışıyor. Kur'an'ı Kerimin tümünü (Arapça metnini ve Meali şerifini geniş bir şekilde araştırma yaparak ) tek tek sayfa sayfa hocalarının önünde okudu. 

Belgeler dağatıldıktan sonra icazet alan kişiler yemek ve tatlı ikramında bulunarak hatıra fotorafı çektirdiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom