Yıldırım Karamürsel'deki Hemşireleri Unutmadı

Yıldırım 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler günü sebebiyle, Karamürsel Devlet Hastanesi, Sağlık Grup Başkanlığı ve 2 nolu sağlık ocağına ziyaretler gerçekleştirerek hemşireler gününü kutladı. İlk olarak Karamürsel Devlet Hastanesini ziyaret eden Yıldırım Başhekim Op. Dr. Metin Balatlı, sağlık çalışanları, doktorlar ve hemşirelerle görüştükten sonra. 2 nolu sağlık ocağı ve İlçe Sağlık Müdürlüğünegeçti Yıldırım İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ferhan Uğurlu’yu ziyaret ederek hemşireler gününü kutladı. İlçemizde hizmet veren Sağlık çalışanlarının görevlerinde çok başarılı olduğunu Karamürsel halkının bunu taktir ettiğini ve başarılarının devamını dileyen Yıldırım bu hoş sohbetten sonra çalışanlarla hatıra fotorafı çektirdi.

Yıldırım Karamürsel'deki  Hemşireleri Unutmadı Sağlık

Yıldırım 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler günü sebebiyle, Karamürsel Devlet Hastanesi, Sağlık Grup Başkanlığı ve 2 nolu sağlık ocağına ziyaretler gerçekleştirerek hemşireler gününü kutladı.

İlk olarak Karamürsel Devlet Hastanesini ziyaret eden Yıldırım Başhekim Op. Dr. Metin Balatlı, sağlık çalışanları, doktorlar ve hemşirelerle görüştükten sonra. 2 nolu sağlık ocağı ve İlçe Sağlık Müdürlüğünegeçti Yıldırım İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ferhan Uğurlu’yu ziyaret ederek hemşireler gününü kutladı. İlçemizde hizmet veren Sağlık çalışanlarının görevlerinde çok başarılı olduğunu Karamürsel halkının bunu taktir ettiğini ve başarılarının devamını dileyen Yıldırım bu hoş sohbetten sonra çalışanlarla hatıra fotorafı çektirdi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom