Mustafa Yenisancak Karamürsel'in gururu oldu

7. Seka Park Altın Kemer Yağlı Güreşlerinde Mustafa Yenisancak Karamürsel’in gururu oldu Geçtiğimiz hafta sonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesince İzmit’te düzenlenen güreşlerde Karamürsel Belediyesinin güreşçisi Mustafa Yenisancak başaltı müsabakalarında birinci olarak Karamürsel’in gururu oldu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 7'ncisi düzenlenen Seka Park Altın Kemer Yağlı Güreşleri'nde, Başaltı karılaşmalarında Karamürsel Belediyesinin Güreşçisi Mustafa Yenisancak birinci olarak Karamürsel’in gururu oldu. Seka Park Uçurtma Tepesi önündeki meydanda, "Göçmen Recep" olarak bilinen Recep Güreşen onuruna 14 kategoride düzenlenen organizasyonda 58 başaltı güreşçi katıldı.

Mustafa Yenisancak Karamürsel'in gururu oldu Karamürsel Haber

"7. Seka Park Altın Kemer Yağlı Güreşleri"nde

Mustafa Yenisancak Karamürsel’in gururu oldu

Geçtiğimiz hafta sonu Kocaeli Büyükşehir Belediyesince İzmit’te düzenlenen güreşlerde Karamürsel Belediyesinin güreşçisi Mustafa Yenisancak başaltı müsabakalarında birinci olarak Karamürsel’in gururu oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 7'ncisi düzenlenen Seka Park Altın Kemer Yağlı Güreşleri'nde, Başaltı karılaşmalarında Karamürsel Belediyesinin Güreşçisi Mustafa Yenisancak birinci olarak Karamürsel’in gururu oldu.

Seka Park Uçurtma Tepesi önündeki meydanda, "Göçmen Recep" olarak bilinen Recep Güreşen onuruna 14 kategoride düzenlenen organizasyonda 58 başaltı güreşçi katıldı.

Bir ton yağın kullanıldığı ve 50 hakemin görev yaptığı güreşlerde başaltı karşılaşmalarında rakiplerini teker, teker yenen Mustafa Yenisancak başaltı güreşlerinde birinci oldu.

Kırkpınar öncesi 2015 yılının ikinci büyük yağlı güreşleri olarak kayıtlara geçen Seka Park Altın Kemer Yağlı Güreşlerinin başaltı müsabakasında Karamürsel’den bir tek Mustafa Yenisancak başarı elde ederek birinciliği Karamürsel getirdi. Yenisancak, geçtiğimiz haftada Kumluca güreşlerinde başaltında üçüncü olmuştu. Mustafa Yenisancak Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde mutlaka derece yapacağım dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom