Gölcük Kent Konseyin'den Karamürsel'e ziyaret.

Başkanı Dr. Metin ŞENTÜRK ve yönetim kurulu üyeler ile Karamürsel Kent Konseyi Başkanı Mesut ÇALIK ve Kent konseyi katıldı. Ev sahipliğini gerçekleştiren NARİNOĞLU, Kent Konseyi' nin önemini vurgulayarak çalışmalara bizzat itici güç olacaklarından bahsetti . Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin ŞENTÜRK, öncelikle hemşehricilik bilincinin, Karamürsellilik bilincinin oluşması gerektiğini ve çalışmalarda altyapının önemini vurguladı. Yaptıkları örnek projelerle isminden sıkça söz ettiren Gölcük Kent Konseyine, Karamürsel AB Proje Araştırma ve Geliştirme Merkezi Koordinatörü Levent AÇIK, merkezin çalışmalarından bir sunum gerçekleştirdikten sonra , Sayın NARİNOĞLU ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Hoş sohbetin ardından karşılıklı işbirliği ve koordinasyon ortaklığı konusunda karar alındı.

Gölcük Kent  Konseyin'den Karamürsel'e ziyaret. Karamürsel Haber

Gölcük Kent  Konseyin'den Karamürsel'e ziyaret.

Başkanı  Dr. Metin  ŞENTÜRK ve yönetim  kurulu üyeler ile  Karamürsel Kent  Konseyi Başkanı  Mesut  ÇALIK ve  Kent konseyi  katıldı. Ev sahipliğini gerçekleştiren NARİNOĞLU, Kent  Konseyi' nin önemini vurgulayarak  çalışmalara  bizzat  itici  güç  olacaklarından bahsetti .  Gölcük Kent  Konseyi Başkanı  Dr. Metin  ŞENTÜRK, öncelikle  hemşehricilik bilincinin, Karamürsellilik bilincinin oluşması gerektiğini ve  çalışmalarda altyapının önemini vurguladı. 
Yaptıkları örnek projelerle  isminden sıkça  söz ettiren Gölcük Kent Konseyine, Karamürsel AB Proje  Araştırma  ve Geliştirme  Merkezi  Koordinatörü  Levent  AÇIK, merkezin çalışmalarından bir sunum gerçekleştirdikten sonra , Sayın NARİNOĞLU ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.
Hoş sohbetin ardından karşılıklı işbirliği ve koordinasyon ortaklığı konusunda karar alındı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom