Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ilçemize Geldi

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ilçemize bağlı Suludere köyüne geldi. Bakan Güllüce, köy girişinde çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan bir grup tarafından karşılandı. Ellerindeki balonları sallayan çocuklar, Bakan Güllüce’ye sevgi gösterisinde bulundu. Köy meydanında kendisini bekleyen vatandaşlarla da tek tek tokalaşan Bakan Güllüce, vatandaşların dertlerini dinledi. Güllüce, bir saat süren ziyaretin ardından köyden ayrıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce  ilçemize Geldi Karamürsel Haber

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce  ilçemize  bağlı Suludere köyüne geldi. Bakan Güllüce, köy girişinde çoğunluğu kadın ve çocuklardan oluşan bir grup tarafından karşılandı. Ellerindeki balonları sallayan çocuklar, Bakan Güllüce’ye sevgi gösterisinde bulundu. Köy meydanında kendisini bekleyen vatandaşlarla da tek tek tokalaşan Bakan Güllüce, vatandaşların dertlerini dinledi. Güllüce, bir saat süren ziyaretin ardından köyden ayrıldı.
Bakan Güllüce, köy ziyaretinin ardından İlçemiz Merkezde bulunan  Seçim Koordinasyon Merkezi’ni (SKM) ziyaret etti. Partililer tarafından SKM’nin girişinde karşılanan Güllüce, SKM’nin tüm birimlerini gezerek, partililerle fotoğraf çektirdi. Bakan Güllüce, SKM’den ayrılacağı esnada gençlerin ‘selfie’ isteğiyle karşılaştı. Partili gencin Bakan Güllüce ile selfie çektiğini gören diğer partililer de selfie çekmek için adeta yarıştı. Ardından Karamürsel SKM’den ayrıldı.Büyük bir coşku ile karşılanan Güllüce bu ilgi ve sevgi dolu karşılamadan dolayı teşekkürlerini sundu ve ilçemizden ayrılarak Altınova'ya geçti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom