Kaymakamlık Kupası Emniyet 2'nin oldu

Kaymakamlık Kupası Emniyet 2’nin oldu Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvasında sona erdi. 20 gündür süren müsabakalarda kıyasıya geçen maçların sonunda Emniyet 2 takımı ile PTT arasında yapılan final maçında Emniyet 2 takımı rakibini 3-0 yenerek şampiyon oldu.

Kaymakamlık Kupası Emniyet 2'nin oldu Karamürsel Haber

Kaymakamlık Kupası Emniyet 2’nin oldu

 

 

Karamürsel’de düzenlenen Kaymakamlık Kupası Kurumlar arası futbol turnuvasında sona erdi. 20 gündür süren müsabakalarda kıyasıya geçen maçların sonunda Emniyet 2 takımı ile PTT arasında yapılan final maçında Emniyet 2 takımı rakibini 3-0 yenerek şampiyon oldu.

 

20 gündür sürem Karamürsel Kaymakamlık Kupası Futbol karşılaşmaları sona erdi. 13 takımın 4 grupta mücadele veren karşılaşmaların sonunda Emniyet 2 takımı ile PTT arasında yapılan final maçında Emniyet 2 takımı rakibi PTT’yi 3-0 yenerek şampiyon oldu.

 

Üçüncü 100. Yıl oldu

Yapılması gereken Bankalar ile 100. Yıl takımları arasındaki üçüncülük maçına Bankalar takımı sahaya çıkmadığı için 100. Yıl takımı turnuvanın üçüncüsü olurken Bankalar da dördüncü oldu. Final Maçının sonunda yapılan kupa töreninde Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, yaptığı konuşmada kurumlar arasında kardeşlik dostluk ve iletişimi sağlamak amaçlı yapılan bu tür spor karşılaşmaların devamı gelecek diyerek yapılan turnuvada birinci olan Emniyet 2, ikinci olan PTT’ye ve üçüncü olan 100. Yıl takımına turnuvanın en centilmen takımı seçilen Müftülük takımına ve turnuvada Emniyet 2 takımında oynayan Hayrettin Can attığı 15 golle gol krallığına kupa ve madalyalarını vererek başarı dileklerinde bulundu.

 

Final maçına Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Kocaeli PTT Baş Müdürü Necati Yoldaş, Karamürsel Müftüsü Yılmaz Küçük, Karamürsel Emniyet Müdürü Coşar Özler, Karamürsel Gençlik ve Spor Müdürü Sedat Karataş ve her iki takımın taraftarlarıyla vatandaşlar katıldılar.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom