İçkili Lokantadan Camiler Haftası nedeniyle alınan faturaya neden hala cevap gelmedi.?

İçkili Lokantadan Camiler Haftası nedeniyle alınan faturaya neden hala cevap gelmedi.? CHP’li Karamürsel Belediye Meclis Üyeleri tarafından Karamürsel Belediyesinin 2014 Yılı Bütçe hesapları incelendiğinde ortaya çıkan iddia da; Karamürsel Belediyesi tarafından Din Görevlileri ve Camiler Haftasında din görevlilerine alkollü bir lokantada yemek verilmesi gündeme gelmişti.

İçkili Lokantadan Camiler Haftası nedeniyle  alınan faturaya neden hala cevap gelmedi.? Karamürsel Haber

İçkili Lokantadan Camiler Haftası nedeniyle

alınan faturaya neden hala cevap gelmedi.?

 

CHP’li Karamürsel Belediye Meclis Üyeleri tarafından Karamürsel Belediyesinin 2014 Yılı Bütçe hesapları incelendiğinde ortaya çıkan iddia da; Karamürsel Belediyesi tarafından Din Görevlileri ve Camiler Haftasında din görevlilerine alkollü bir lokantada yemek verilmesi gündeme gelmişti.

 

Bir anda Karamürsel’de şok etkisi yaratan bu haberin ardından telefonlarımız susmadığı gibi çok ilginç bir iddia ortaya çıktı, Karamürsel Belediyesinin harcamalarının arasında bulunan bir fatura da yer alan açıklama ve faturanın alındığı, üzerinde içkili lokanta ile başlayan lokantanın adının yazıldığı bu faturanın açıklama kısmında Camiler haftası nedeniyle yemek verildiği, tutarın 1.600 liralık olduğunu iddia eden CHP Belediye Meclis üyelerinin açıklamalarına karşılık, iddiaların basında yer almasının ardından bir aydır Karamürsel belediyesinden hala bir cevap gelmeyişi şüpheleri artırıyor.

 

Ve…Din görevlilerinden, son beş yılda Karamürsel Belediyesinin vermiş oldukları her hangi bir yemeğe katılmadıkları iddiası da ayrı bir şok oldu. Ayrıca iddiada Din görevlilerin alkollü veya alkolsüz lokantada yemek yemediği böyle bir faturanın olmasıyla din görevlilerin hiçbir alakasının olmadığı konusunda yer almıştı.

 

Bu konuda neden ve niçin bir açıklama yapılmıyor?

Tüm Karamürselli vatandaşlar gibi bizlerde ısrarla ve sabırla Karamürsel Belediyesinden gelecek cevabı bekliyoruz. Ve cevap gelene kadarda bu konunun üzerinin kapanmasına izin vermeyeceğiz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom