Karamürsel'deki Sporcuların Sağlıkçısı Yakup Büyükbingöl

Karamürsel'de yapılan tüm spor dallarına yaklaşık 7 yıldır hizmet veren Yakup Büyükbingöl yaz-kış durmaksızın görevinin başında aralıksız şekilde çalışmalarıyla herkesin taktirini topluyor. Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri haline gelen amatör sporcuların oynadıkları oyunlarda sakatlanması sırasında yaşanıyor. Ama Karamürsel’de 7 yıldır yaz-kış demeden futbol maçlarına kapalı spor salonuna ve de halı sahada yapılan turnuvalara sağlıkçı olarak giden Karamürsel Sağlık Grup Başkanlığın sağlıkçı memuru Yakup Büyükbingöl herkesin taktirini alıyor.

Karamürsel'deki Sporcuların  Sağlıkçısı Yakup Büyükbingöl Spor

Karamürsel’deki Sporcuların

Sağlıkçısı Yakup Büyükbingöl

 

Karamürsel’de yapılan tüm spor dallarına yaklaşık 7 yıldır hizmet veren Yakup Büyükbingöl yaz-kış durmaksızın görevinin başında aralıksız şekilde çalışmalarıyla herkesin taktirini topluyor.

 

Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri haline gelen amatör sporcuların oynadıkları oyunlarda sakatlanması sırasında yaşanıyor. Ama Karamürsel’de 7 yıldır yaz-kış demeden futbol maçlarına kapalı spor salonuna ve de halı sahada yapılan turnuvalara sağlıkçı olarak giden Karamürsel Sağlık Grup Başkanlığın sağlıkçı memuru Yakup Büyükbingöl herkesin taktirini alıyor.

 

Karamürsel’deki bütün spor dallarına görevli olarak giden sağlık memuru kışın ayazında bazen 3 maç bazen 4 maç yada yazın kavurucu sıcağında oynanan karşılaşmalarda yada halı sahada yapılan turnuva futbol maçlarında her yerde Yakup Büyükbingöl’ü görmek mümkün, ne diyelim bizce her yılın sağlıkçısı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom