Karamürsel Karapınar ve Tepeköy'de Yıl Sonu Sergilerini Milletvekili açtı

Kocaeli AKP Milletvekili İlyaş Şeker ve Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, burada yaptıkları konuşmada, kursiyerlerin güzel işler ürettiğini belirterek, "Öğretmenlerimizi ve kursiyerlerini tebrik ediyorum" dedi. Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Yazıcı Ülkemizde Cumhuriyetin ilk yıllarında başlayan halk eğitimi çalışmaları ilçemizde de 1970 yılında başlamıştır. Eğitime başladığı günden beri değişik alanlarda binlerce kursiyer yetiştiren kurumumuzda bu öğretim yılında da şu ana kadar merkez ve mahallelerimizde toplam 207 kurs açılmıştır. Bu kurslara 3569 bayan, 932 erkek, toplam 4501 kursiyer katılmıştır’ dedi.

Karamürsel Karapınar ve Tepeköy'de  Yıl Sonu Sergilerini Milletvekili açtı Karamürsel Haber

Karamürsel Karapınar ve Tepeköy'de

Yıl Sonu Sergilerini Milletvekili açtı

 

 

Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Karapınar ve Tepeköy mahallerinde yıl sonu sergilerini Kocaeli AKP Milletvekili İlyas Şeker açtı.

 

Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Karapınar ve Tepeköy mahallerinde yıl sonu sergilerini Kocaeli AKP Milletvekili İlyas Şeker açtı.

Karamürsel Karapınar Mahallesinde 15, Tepeköy Mahallesinde de 14 kursiyerin bir yıl boyunca çalışmalarından oluşan, Dekoratif Ev Tekstili sanatları ürünleri sergi açılışına Kocaeli AKP Milletvekili İlyas Şeker, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, eşi Nesrin Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Asım Yağcı, Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Bilal Ahmet Ersan, İlçe Vergi Daire Müdürü Adem Atan, İlçe Sağlık Grup Müdürü Dr. Ferhan Uğur, Karamürsel Esnaf Odası Başkanı İsmail Aydın, Karamürsel Ziraat Odası başkanı Memduh Birinci, Kocaeli CHP Milletvekili adayı Asude Fırat Özkan, Karamürsel AKP ilçe Başkanı Recep Demirel, Karamürsel AKP kadın Kolları başkanı Nurcan Aydın, Karamürsel CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve vatandaşlar katıldı.

 

Kocaeli AKP Milletvekili İlyaş Şeker ve Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, burada yaptıkları konuşmada, kursiyerlerin güzel işler ürettiğini belirterek, "Öğretmenlerimizi ve kursiyerlerini tebrik ediyorum" dedi.

Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mustafa Yazıcı Ülkemizde Cumhuriyetin ilk yıllarında başlayan halk eğitimi çalışmaları ilçemizde de 1970 yılında başlamıştır. Eğitime başladığı günden beri değişik alanlarda binlerce kursiyer yetiştiren kurumumuzda bu öğretim yılında da şu ana kadar merkez ve mahallelerimizde toplam 207 kurs açılmıştır. Bu kurslara 3569 bayan, 932 erkek, toplam 4501 kursiyer katılmıştır’ dedi.

 

Konuşmaların ardından sergiyi gezen protokol, kurs öğretmenlerini ve kursiyerleri tebrik ederek kurslara katılan öğrencilere belgelerini verdi. Törenin ardından Tepeköy Mahalle kursiyerleri tarafından konuklara fırında oğlak ikram edildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom