Fatma Kaplan Hürriyet; Oy kullanırken lütfen çocuklarınızın geleceğini düşünerek kullanın

Fatma Kaplan Hürriyet; Oy kullanırken lütfen çocuklarınızın geleceğini düşünerek kullanın CHP Milletvekili adayı Fatma kaplan Hürriyet Karamürsel’de Okul Aile Birlikleri ve Esnaf bayanlarla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. CHP 1. sıra Milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet seçim çalışmaları kapsamında Karamürsel Aşkın Cafe’de Okul Aile Birlikleri ve esnaf bayanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi

Fatma Kaplan Hürriyet; Oy kullanırken lütfen  çocuklarınızın geleceğini düşünerek kullanın Siyaset

Fatma Kaplan Hürriyet; Oy kullanırken lütfen

çocuklarınızın geleceğini düşünerek kullanın

CHP Milletvekili adayı Fatma kaplan Hürriyet Karamürsel’de Okul Aile Birlikleri ve Esnaf bayanlarla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

CHP 1. sıra Milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet seçim çalışmaları kapsamında Karamürsel Aşkın Cafe’de Okul Aile Birlikleri ve esnaf bayanlarıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi yazar, CHP Karamürsel Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun ve yönetiminin de katıldığı kahvaltılı toplantıda CHP Milletvekili adayı Fatma Kaplan Hürriyet yaptığı konuşmada şunlara yer verdi. ‘Herkes sandık başlarında olsun sandığınızı boş bırakmayın. Bu sizin tarihi sorumluluğunuzdur. Türkiye’nin geleceği için mücadele edin. Bizler elimizden geldiği kadar sizlerin yanınızda olmaya çalışıyoruz. Ama sizlerde bizim ilçelerimizdeki elimiz kolumuzsunuz.

Bu seçim geçmiş seçimlerde daha önemli bir seçim. Cumhuriyet halk Partisinin seçimi olmayacak Türkiye’nin seçimi olacak. Türkiye’de yaşayan herkesin geleceğinin seçimi olacak. 13 yılın muhasebesini iyi yapmak lazım. Oyumuzu kullanırken çocuğunun geleceğinden endişe eden bir anne olarak söylüyorum. Bu ülkenin nereye sürüklendiğini düşünerek oyunuzu kullanın.

Meslektaşına yapılan saldırıyı kınadı

Kocaeli CHP 1. Sıra Milletvekili Av. Fatma Kaplan Hürriyet hem meslektaşı hemde aynı şekilde Adana, CHP 1'inci sıra milletvekili adayı avukat Elif Doğan Türkmen, uğradığı silahlı saldırıda bacaklarından yaralanarak saldırıyı kınadığını belirterek kendisine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom