Helin Özdemir, Özkan Kan evleniyor

Helin Özdemir, evleniyor Karamürsel’in tanınmış isimlerinden Emekli Öğretmen Ayfer ve Doktor Şükrü Özdemir’in biricik kızı Helin Özdemir dünya evine giriyor. Altınova Altıntaş Mermer şirket ortaklarından Hasan ve Sümme Kan’ın oğlu Özkan Kan’la 13 haziran cumartesi günü saat 19.00’da İzmit/Başiskele The Ness Hotel’de yapılacak düğün töreniyle dünya evine girecek olan Helin Özdemir ve Özkan Kan ve aileleri tatlı telaşın içindeler. Bizlerde kendilerine bir ömür boyu mutluk dileklerimizi iletiyoruz. Not; 10 Haziran Çarşamba günü saat 19.30’da Yalova Elegance Resort Hotel’de bayanlara kına gecesi yapılacak.

Helin Özdemir, Özkan Kan evleniyor Yaşam

Helin Özdemir, Özkan Kan evleniyor

 

Karamürsel’in tanınmış isimlerinden Emekli Öğretmen Ayfer ve Doktor Şükrü Özdemir’in biricik kızı Helin Özdemir dünya evine giriyor.

Altınova Altıntaş Mermer şirket ortaklarından ve Karadeniz Gemi İnşaa A.Ş sahiplerinden Hasan ve Sümme Kan’ın oğlu Hüral İnşaat Şirketi Sahibi Özkan Kan’la 13 haziran cumartesi günü saat 19.00’da İzmit/Başiskele The Ness Hotel’de yapılacak düğün töreniyle dünya evine girecek olan Helin Özdemir ve Özkan Kan ve aileleri tatlı telaşın içindeler.

 

Bizlerde kendilerine bir ömür boyu mutluk dileklerimizi iletiyoruz.

 

Not; 10 Haziran Çarşamba günü saat 19.30’da Yalova Elegance Resort Hotel’de bayanlara kına gecesi yapılacak.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom