Kim bu engellileri hiçe sayan sürücü !

‘Kaldırıma park eden 34 LB 1907 plakalı araç engellileri çıldırtıyor’ Karamürsel’de kaldırım üzerine park edilen araç engellilerin geçişlerini engelliyor. Park eden aracın sahibine kızan engelliler, Karamürsel emniyet yetkililerin, gereken cezayı kesip caydırıcı olmasını istiyor. Kaldırımlara park edilen araçlar yaya trafiğini aksattığı gibi, bisikletleriyle hareket eden engellilerin yolunu da tam anlamıyla keserek, geçişlerini ortadan kaldırıyor.

Kim bu engellileri hiçe sayan sürücü ! Karamürsel Haber

Kim bu engellileri hiçe sayan sürücü!

‘Kaldırıma park eden 34 LB 1907 plakalı araç engellileri çıldırtıyor’

Karamürsel’de kaldırım üzerine park edilen araç engellilerin geçişlerini engelliyor. Park eden aracın sahibine kızan engelliler, Karamürsel emniyet yetkililerin, gereken cezayı kesip caydırıcı olmasını istiyor.

Kaldırımlara park edilen araçlar yaya trafiğini aksattığı gibi, bisikletleriyle hareket eden engellilerin yolunu da tam anlamıyla keserek, geçişlerini ortadan kaldırıyor.

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Plaj Yolu Bodrum Büfe’nin yanındaki kaldırıma park eden 34 LB 1907 plakalı lüks Mercedes nedeniyle engelli bisikletlerin geçemediği için geriye dönmek zorunda kalan ve gideceği yere ulaşmak için araçların geçtiği yola çıkmak zorunda olan bir engelli vatandaşımız, kaldırıma araç park edenlerin engellilere engel olmasından dolayı, trafik polislerinin gereken cezayı keserek, caydırıcı olmasını istedi.

Diğer taraftan bizlere mail atan vatandaşlar ise, kendilerinin medeni insanlar gibi şehir içine araçlarını getirdiklerinde otoparklara park ettiklerini, ancak böyle kendini bilmezlerin araçlarını kaldırımlara park ederek, yaya ve engelli geçişlerini engellediğini belirterek, “Böyle bir hak yoktur, kaldırıma araç park edilemez. Lütfen ilgililer böyle bir cahilliğe ve medeniyetsizliğe göz açtırmasınlar. Bassınlar cezayı, canları yansın, gerçeği böylelikle görsün, bir daha böyle bir kusur işlemesinler” şeklinde konuştular.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom