Yıldırım'a Protokol kuralları diye bir şey var dedi. Protokolü terketti

Haydar Akar; Ereğli'deki sergi açılışını terk etti, İsmail Yıldırım, Haydar Akar'dan özür diledi Kocaeli CHP Milletvekili ve aynı zamanda 2. sıra milletvekili adayı Haydar Akar önceki gün Karamürsel Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi Akşam Sanat Okulu'nun Ereğli’de ortaklaşa düzenledikleri yıl sonu sergisi açılışına katılan ve kurdele kesimi sırasında aniden sergiden ayrılan Haydar Akar, kendisine yapılan saygısızlıktan dolayı sergiyi terk ettiği belirtildi.

Yıldırım'a Protokol kuralları diye bir şey var dedi. Protokolü terketti Karamürsel Haber

Haydar Akar; Ereğli’deki sergi açılışını terk etti,

İsmail Yıldırım, Haydar Akar’dan özür diledi

Kocaeli CHP Milletvekili ve aynı zamanda 2. sıra milletvekili adayı Haydar Akar önceki gün Karamürsel Belediyesi ve Halk Eğitimi Merkezi Akşam Sanat Okulu’nun Ereğli’de ortaklaşa düzenledikleri yıl sonu sergisi açılışına katılan ve kurdele kesimi sırasında aniden sergiden ayrılan Haydar Akar, kendisine yapılan saygısızlıktan dolayı sergiyi terk ettiği belirtildi.

Alınan bilgiye göre, sergi açılışında İsmail Yıldırım konuşma yaptığı sırada CHP ilçe örgütü ile gelen Haydar Akar’a İsmail Yıldırım konuşmasını keserek misafirlerimiz hoş geldiniz demiş, ancak daha sonra serginin sunuculuğunu yapan kişiye Kocaeli CHP Milletvekili Haydar Akar aramızda diyerek bir not iletilmiş ancak bu notu okumayan sunucu daha sonra serginin açılışı için Karamürsel Kaymakamını, Karamürsel Belediye Başkanını, AKP ilçe Başkanını davet etmesine karşılık Milletvekili Haydar Akar’ı davet etmeyişine canı sıkılan Akar, bir anda yerinden kalkarak ilk önce Kaymakama protokol sıralaması diye bir şey var, diyerek daha sonra İsmail Yıldırım’a Protokol kuralları diye bir şey var şu anda da burada protokole göre ben sizlerden önce geliyorum, sana bunu yakıştıramadım diyerek sergiden ayrılmış.

 

Haydar Akar, bir süre Ereğli’de vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Ereğli sahilinde bir çay bahçesinde oturduğu sırada Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım yanı giderek, Haydar Akar’dan olan olaylardan dolayı özür dileyerek bilinçli yapılan bir olay değil tamamen sunucunun hatası diyerek özür dilemiş. Ne diyelim özür dilemekte bir erdemliktir. Acaba merak ediliyor o sunucu kimin elemanı yada kimin maaşlı adamı, ne dersiniz sizce !

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom